Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory

27 września 2015 r.
8:37

Kampania na słodko. Grzegorz Bierecki rozdawał wafelki

Autor: Zdjęcie autora eb
0 16 A A
Senator Grzegorz Bierecki częstuje mieszkańców Białej Podlaskiej "Grześkami" (fot. Ewelina Burda)
Senator Grzegorz Bierecki częstuje mieszkańców Białej Podlaskiej "Grześkami" (fot. Ewelina Burda)

„Grześki” od Grzegorza Biereckiego. Tak senator Grzegorz Bierecki postanowił w sobotę „podnieść cukier” mieszkańcom Białej Podlaskiej.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Grzegorz Bierecki, twórca SKOK startuje do Senatu, ale tym razem nie z listy PiS, tylko z własnego komitetu. W sobotę podczas Jarmarku Michałowego on i Janusz Szewczak rozdawali mieszkańcom wafle „Grześki”. Szewczak, główny ekonomista SKOK kandyduje na posła z listy PiS w okręgu nr 7.

Czy czekoladowe wafle to początek kampanii wyborczej Biereckiego? – Na „Grześkach” nie ma materiałów wyborczych, to po prostu „Grześki” – odpowiada senator wybrany w okręgu nr 17 (powiaty bialski, radzyński i parczewski). – Przyczyniam się trochę do podniesienia atmosfery jarmarku, bo przy tej pogodzie odrobina cukru nie zaszkodzi – dodaje Grzegorz Bierecki.

W niedzielę w Białej Podlaskiej odbędzie się premiera filmu o cudownym obrazie Matki Bożej Kodeńskiej. Projekt finansowo wspiera właśnie senator Grzegorz Bierecki.

– Bardzo zależało mi aby przekonać twórców do premiery tego filmu akurat tutaj. Bo to film o obrazie Matki Bożej Kodeńskiej i o znaczeniu tego kultu dla regionu – podkreśla senator. – To wspaniała promocja regionu. Widzowie dowiedzą się też o historii południowego Podlasia i tu przyjadą – uważa twórca SKOK.

Film ma trafić na ekrany kin, a później ma go też wyemitować Telewizja Polska.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 października 2015 o 10:12
Co za hucpa! Ludzie nie dajcie się ogłupić tym PISowi, każdy ma oczy i wiadomo że rząd nie jest idealny i zmiany są potrzebne, ale żeby oddać się Jarkowi z Andrzejem na kolejne lata? Cofnął nas w rozwoju, a takiej szansy jak okres 2014-2020 już nie będzie. Szkoda kraju :(
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:24
GŁOSY ZA BATONA HAHAHAHAHAH
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:14
ZAPRASZAMY PANA DO PRUSZKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAM JUŻ PANA KOLEGÓW ZE SKOKU STEFCZYKA POZAMYKALI W PIERDLU KOLEJ NA PANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Piter / 30 września 2015 o 10:48

Americano pseudo po tacie, handlował waflem na plaży w Juracie

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 08:07
Do magi A ten specjalista od dróg Żmijan zobacz co zrobił w temacie dróg na lubelszczyżnie - np. droga z jego Międzyrzeca przez Parczew do Lublina . Tragedia.Jeszcze chciał wprowadzić opłaty na wsztkich drogach.
Avatar
Gość / 29 września 2015 o 10:03
A te "grześki" to za pieniądze ukradzione w SKOK-ach??? Ludzie są zmuszani do płacenia udziałów członkowskich,które winny być oprocentowane,ale nie są bo idą do kieszeni hrabiego Biereckiego między innymi na grześki.Myślę,że wyborcy zrozumieją sens tego drństwa i pogonią Biereckiego i jego pupila Szewczaka z listy PIS-u.Bialszczanie!@Czy nie zadużo zagościło u nas sępów!?????
Avatar
Ruina / 29 września 2015 o 10:00

A Karpiński jednak co zrobił co widać "na ulicach" w przeciwieństwie do PiS, które tylko mówi o ruinie tym, że nic się działo, skoro mówią o swoich osiągnięciach na wschodzie to faktycznie nic. Ale na szczęście wschód Polski ma się świetnie :P

Avatar
Gość / 28 września 2015 o 14:50
A mam głosować na specjalistę Karpińskiego czy Żmijana - specjalistów od ściany wschodniej / A w...uj ze ścianą wschodnią ...../
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 12:44
Zeby nie Skoki to gościu byś na chleb nie miał - kto by ci pożyczył 1000 zł. .Tak cię PeŁo i PESEL wyprowadziło
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 12:40
A CO ON ZROBIŁ DLA BIAŁEJ? 4 lata przesiedział i kase ze skoków przejada
Avatar
Gość / 2 października 2015 o 10:12
Co za hucpa! Ludzie nie dajcie się ogłupić tym PISowi, każdy ma oczy i wiadomo że rząd nie jest idealny i zmiany są potrzebne, ale żeby oddać się Jarkowi z Andrzejem na kolejne lata? Cofnął nas w rozwoju, a takiej szansy jak okres 2014-2020 już nie będzie. Szkoda kraju :(
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:24
GŁOSY ZA BATONA HAHAHAHAHAH
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:14
ZAPRASZAMY PANA DO PRUSZKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAM JUŻ PANA KOLEGÓW ZE SKOKU STEFCZYKA POZAMYKALI W PIERDLU KOLEJ NA PANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Piter / 30 września 2015 o 10:48

Americano pseudo po tacie, handlował waflem na plaży w Juracie

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 08:07
Do magi A ten specjalista od dróg Żmijan zobacz co zrobił w temacie dróg na lubelszczyżnie - np. droga z jego Międzyrzeca przez Parczew do Lublina . Tragedia.Jeszcze chciał wprowadzić opłaty na wsztkich drogach.
Avatar
Gość / 29 września 2015 o 10:03
A te "grześki" to za pieniądze ukradzione w SKOK-ach??? Ludzie są zmuszani do płacenia udziałów członkowskich,które winny być oprocentowane,ale nie są bo idą do kieszeni hrabiego Biereckiego między innymi na grześki.Myślę,że wyborcy zrozumieją sens tego drństwa i pogonią Biereckiego i jego pupila Szewczaka z listy PIS-u.Bialszczanie!@Czy nie zadużo zagościło u nas sępów!?????
Avatar
Ruina / 29 września 2015 o 10:00

A Karpiński jednak co zrobił co widać "na ulicach" w przeciwieństwie do PiS, które tylko mówi o ruinie tym, że nic się działo, skoro mówią o swoich osiągnięciach na wschodzie to faktycznie nic. Ale na szczęście wschód Polski ma się świetnie :P

Avatar
Gość / 28 września 2015 o 14:50
A mam głosować na specjalistę Karpińskiego czy Żmijana - specjalistów od ściany wschodniej / A w...uj ze ścianą wschodnią ...../
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 12:44
Zeby nie Skoki to gościu byś na chleb nie miał - kto by ci pożyczył 1000 zł. .Tak cię PeŁo i PESEL wyprowadziło
Avatar
Gość / 28 września 2015 o 12:40
A CO ON ZROBIŁ DLA BIAŁEJ? 4 lata przesiedział i kase ze skoków przejada
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra