Autor

(groM)

Lista artykułów:

Ulewa przerwała mecz Orląt Łuków z LZS Sielczyk, Lutnia rozbiła Grom i komplet wyników bialskiej okręgówki

LKS Milanów nie dał szans beniaminkowi z Domaszewnicy. Spotkanie Orląt Łuków z LZS Sielczyk zostało przerwane po pierwszej połowie. Powodem była silna ulewa.

Astra Leśniowice pokonała Frassatiego Fajsławice. Było to szóste zwycięstwo beniaminka w obecnym sezonie

Astra Leśniowice i Włodawianka nie zwalniają tempa

Ruch Izbica rozbił Spółdzielcę Siedliszcze 6:1. Astra Leśniowice lepsza od Frassatiego Fajsławice. Zwycięstw Bugu Hanna, Unii Rejowiec i Włodawianki Włodawa.

PZL Leonardo Avia Świdnik udanie rozpoczęła nowy sezon

CHKS Chełm bez straty seta, PZL Leonardo Avia Świdnik też wygrała na inaugurację

Na inaugurację rozgrywek 2024/2025 PZL Leonardo Avia Świdnik pokonała MCKiS Jaworzno 3:1. CHKS Chełm pokonał za to bez straty seta AZS AGH Kraków.

Azoty Puławy wygrały w tym sezonie po raz drugi

Azoty Puławy w pierwszym domowym meczu nowego sezonu pokonały Zagłębie Lubin

W trzeciej kolejce Azoty Puławy pokonały Zagłębie Lubin 37:31. MVP wybrany został rozgrywający gospodarzy Łukasz Gogola

Azoty Puławy w sobotę pierwszy raz w nowym sezonie zagrają przed własną publicznością

Azoty Puławy grają u siebie z Zagłębiem Lubin. "Kluczem będzie obrona"

W trzeciej kolejce Azoty Puławy zagrają z Zagłębiem Lubin. Początek sobotniego meczu, pierwszego w roli gospodarza o godzinie 16.

Bogdanka LUK Lublin ograła na wyjeździe wicemistrza Polski
ZDJĘCIA

Wilfredo Leon nie zadebiutował, ale Bogdanka LUK Lublin wygrała na inaugurację sezonu z wicemistrzem Polski

Na otwarcie nowego sezonu Bogdanka LUK Lublin po ponad trzech godzinach gry pokonała na wyjeździe wicemistrza Polski Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:2. MVP wybrany został rozgrywający lublinian Marcin Komenda. Goście wygrali mimo nieobecności Wilfredo Leona.

MKS Funfloor z tygodniowym opóźnieniem rozpocznie nowy sezon

MKS FunFloor Lublin zaczyna nowy sezon w Kaliszu i mierzy w mistrzowską koronę

W zmienionym składzie MKS FunFloor Lublin rozpocznie w sobotę nowe rozgrywki. Wyjazdowym rywalem lublinianek będzie Energa Szczypiorno Kalisz. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30, a transmisję zapowiada platforma emocje.tv.

Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska zaczynają sezon u siebie

Na inaugurację nowego sezonu KPR Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska zaprezentują się przed swoimi kibicami

PZL Leonardo Avia Świdnik i CHKS Chełm chcą rozpocząć nowy sezon od wygranych

PZL Leonardo Avia Świdnik i CHKS Chełm rozpoczną w weekend nowy sezon

Jako pierwsi zaprezentują się swoim kibicom siatkarze ze Świdnika. Podopieczni Jakuba Guza wybiegną na boisko już w sobotę o godzinie 18. Ich rywalem będzie drużyna MCKiS Jaworzno.

Edach Budowlani Lublin poszukają w weekend kolejnych punktów, tym razem w Białymstoku

Edach Budowlani Lublin kontra beniaminek z Białegostoku

W czwartej kolejce Edach Budowlani Lublin zmierzą się na wyjeździe z Budmex Rugby Białystok. Pierwszy gwizdek w niedzielę o godzinie 12.15.