LUKISZ

Lista artykułów:

Avia Świdnik chce w końcu zacząć punktować, Patryk Małecki wkrótce wróci na boisko?

Misja prześcignięcia Wieczystej Kraków od początku wydawała się trudna do zrealizowania. Zwłaszcza po zimowych transferach lidera. W Świdniku liczyli jednak, że Avia dłużej powalczy o awans. A tymczasem już po czterech kolejkach rundy wiosennej przewaga drużyny Sławomira Peszki wzrosła do 12 punktów.

Huragan znowu z kompletem, Kryształ skutecznie odrabiał straty i reszta wyników Hummel IV ligi

Druga kolejka rundy wiosennej i drugie zwycięstwo Huraganu Międzyrzec Podlaski. Drużyna Marcina Popławskiego tym razem pokonała u siebie Górnika II Łęczna 2:0.

12 punktów jesienią i już sześć na wiosnę, czyli Lublinianka idzie w górę

Lublinianka znowu w końcówce przechyliła szalę na swoją stronę. Tym razem piłkarze Marcina Zająca nie czekali jednak do doliczonego czasu gry, jak w starciu z Cisowianką Drzewce. W Wierzbicy przegrywali z Ogniwem 0:1, ale między 73, a 79 minutą trafili do siatki dwa razy i zabrali do domu wszystkie punkty. Dzięki temu klub z Wieniawy podskoczył w tabeli na 14 miejsce.

Ponad 500 minut bez gola i wystarczy, Świdniczanka uratowała punkt w 95 minucie

Głęboko odetchnęli po końcowym gwizdku meczu z Garbarnią Kraków piłkarze i kibice Świdniczanki. Beniaminek aż do 95 minuty przegrywał u siebie 0:1. Drużyna Łukasza Gieresza zmierzała po czwartą porażkę na wiosnę, ale jednak uratowała remis po golu Michała Zubera. I przerwała fatalną passę ponad… 500 minut bez gola w lidze.

Podlasie wygrało w Tarnowie. „Mogliśmy uniknąć nerwówki”

Czwarty mecz na wiosnę i trzecie zwycięstwo Podlasia. Tym razem bialczanie wygrali w Tarnowie z Unią 3:2..

Nowy Targ zdobyty, Chełmianka na razie woli wyjazdy

Dwa wiosenne mecze u siebie i dwie porażki. Dwa spotkania na wyjeździe i dwa zwycięstwa. W rundzie rewanżowej piłkarze Chełmianki zdecydowanie lepiej radzą sobie w roli gości. W sobotę wywalczyli trzy punkty w Nowym Targu po wygranej z tamtejszym Podhalem 2:1.

Świdniczanka ma przed sobą dwa domowe mecze. W środę Siarka, w niedzielę Garbarnia

Ważny tydzień przed piłkarzami Świdniczanki. Drużyna Łukasza Gieresza zagra dwa razy u siebie. Najpierw w środę odrobi zaległości w spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg (18). A w niedzielę podejmie Garbarnię Kraków (14)

Motor Lublin nadal będzie miał najmłodszego trenera w Fortuna I Lidze

W poniedziałek doszło do szokującej zmiany na ławce trenerskiej Motoru Lublin. Goncalo Feio niespodziewanie pożegnał się z drużyną, a jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Mateusz Stolarski. 31-latek jest obecnie najmłodszym trenerem na zapleczu ekstraklasy.

Trzęsienie ziemi w Motorze Lublin. Dymisja Goncalo Feio została przyjęta, jest już nowy trener!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. W poniedziałek rano pojawiły się zaskakujące wieści, że Goncalo Feio po porażce z walczącą o utrzymanie Stalą Rzeszów (1:2) podał się do dymisji. Klub szybko zareagował na plotki i potwierdził te informacje w specjalnym oświadczeniu. Feio nie jest już trenerem Motoru Lublin, a jego miejsce na ławce zajmie dotychczasowy asystent Mateusz Stolarski.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Wszyscy widzieli karnego poza sędzią

W meczu Lublinianki z KS Cisowianka Drzewce nie brakowało kontrowersji. Goście przy wyniku 1:1 domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania. W końcówce, to gospodarze zdobyli gola z "wapna" i wygrali 2:1. Jak trenerzy obu ekip oceniają spotkanie?