Festiwale

Landart Festiwal: Drzewo/drewno w artystycznych rękach

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 lipca 2014, 14:00
Autor: am

Co roku gdzieś w Lubelskiem przez kilkanaście dni z przyrodą mierzą się artyści i architekci z Polski i zagranicy. Na liście tegorocznych twórców są Ukraińcy, Holendrzy, Łotysze i oczywiście Polacy.

Na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego pojawi się m.in. "Grające drzewo” (Aleksandra Szulimowska i Paweł Marcinek), "Procesja” (Jarosław Koziara), "Św. Krzysztof” (Sergiej Radkiewicz), "Rozmowa” (Bolesław Stelmach).

Na 6-kilometrowym odcinku między Ośrodkiem Edukacyjno Muzealnym RPN w Zwierzyńcu, a Florianką powstanie łącznie 13 prac.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji to "drzewo”. Wszystko ma być gotowe na 12 lipca, kiedy zaplanowano spacer wernisażowy. Zbiórka na parkingu muzeum RPN w Zwierzyńcu (ul. Plażowa 3) o godz. 16.20.

Impreza zakończy piknikiem i koncertem zespołu Osjan we Floriance (godz. 20.30). Wstęp wolny. Autokar z Lublina wyjedzie o godz. 13.30 spod Chatki Żaka (ul. Radziszewskiego 16), by jechać trzeba w kasie Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) kupić wejściówkę za 10 zł. Planowany powrót do Lublina ok. godz. 22:30.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna