Imprezy

Kreatywnie i tanecznie na Moście Kultury

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 sierpnia 2014, 12:29

Najbliższy weekend (8-10.08 )na Moście Kultury w Lublinie dużo muzyki, ale też warsztaty dla dzieci i pokazy dla dorosłych.

W piątek o godz. 20.00 koncert zespołu "100nka”. W skład grupy wchodzą Adam Stodolski - kontrabas, Tomek Leś - gitara oraz Przemek Borowiecki - perkusja. Muzycy współpracują z czołówką polskiej sceny niezależnej, ale chętnie zapraszani są także do bardziej popularnych, nie tylko rodzimych projektów.

W sobotę (9 sierpnia) o godz. 12.00 "O malarzu i obrazie” - kreatywne warsztaty z historii sztuki dla dzieci (od 10 lat). Prowadzi Jowita Paszko. Zapisy na jmoscibrodzka@gmail.com. Zajęcia pomagają odczytywać i rozumieć dzieła malarskie.

O godz. 15.00 - Otwarta Lekcja Tańca z Maat Festiwal. Prowadzący Andrea Costanzo Martini ukończył Akademię Baletu Heinz Bosl Stiftung w Monachium. Poza pracą jako wykonawca i choreograf, uczy gaga i improwizacji w różnych szkołach oraz zespołach.

Godz. 20.00 - Czarne Lwy z Przedmieścia, potańcówka. Akustyczny wehikuł czasu zabierający słuchaczy na potańcówkę w lata 60. i 70.

W niedzielę (10 sierpnia) o godz. 12.00 "Nuta prosto z Mostu” - warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku 4-10 lat poprowadzą Sylwia Lasok i Marcin Kisiel. Zapisy malymost@gmail.com. (KMO)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Most Kultury
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna