Inne

Noc Muzeów w Galerii Labirynt

Dodano: 15 maja 2017, 12:50
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Już w najbliższą sobotę będzie miała miejsce coroczna, ogólnopolska impreza dla wszystkich miłośników sztuki - Noc Muzeów. Z tej okazji lubelskie placówki kulturalne szykują wiele interesujących atrakcji. W Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) będą miały miejsce m.in. kuratorskie oprowadzanie, zwiedzanie wystawy dla dzieci z latarkami oraz pokazy sztuki performance w wykonaniu artystów z Azji.

Obchody Nocy Muzeów 2017 rozpoczną się w Galerii Labirynt w sobotę o godz. 17, oprowadzaniem po wystawie "Uporczywe upodobanie". Podczas oprowadzania będzie okazja, aby przyjrzeć się bliżej poszczególnym pracom, a także zadać nurtujące pytania dotyczące wystawy.

Godzinę później będą miały miejsce pokazy performatywne "Azja Live!". Wystąpią: Wang Chuyu (Ch), Zhou Bin (Ch), Liu Nanxi (Ch/HK), Mok Chiu Yu (HK), To Yeuk (HK), Sanmu Chan (HK).

Z kolei o godz. 21 przygotowane zostanie specjalne wydarzenie dla dzieci. - Oświetlając drogę latarkami, najmłodsi zwiedzą wystawę "Zamknij oczy!", która powstała z myślą o najmłodszej publiczności Galerii Labirynt. Będzie to na pewno emocjonujące przeżycie, nie zabraknie zagadek i dobrej zabawy. Po zwiedzaniu ekspozycji uczestnicy wezmą udział w warsztatach plastycznych - zachęcają organizatorzy.

Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna