Koncerty

Występ Lubelskich Czaderek w DDK Węglin

Dodano: 7 maja 2017, 17:11
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

W niedzielę, 14 maja o godz. 15 na scenie Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) wystąpi zespół Lubelskie Czaderki. Grupa taneczno-gimnastyczna dla pań w wieku 50+ zaprezentuje swoje nowe układy.

Zespół Lubelskie Czaderki powstał w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin z inicjatywy Pani Anny Kuszneruk. 8 marca 2012 roku odbył się casting do grupy taneczno-gimnastycznej dla pań w wieku 50+. Obecną ofertę Lubelskich Czaderek stanowią cztery układy taneczno-gimnastyczne do muzyki współczesnej. Planowane jest uzupełnienie aktualnego składu o nowe osoby.

Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów. Panie tańczyły m.in. w warszawskim Torwarze, w telewizji TVN, podczas Juwenaliów, brały udział w wielu imprezach plenerowych, prozdrowotnych i charytatywnych.

- Zaprezentujemy kilka układów taneczno-gimnastycznych, które przygotowałyśmy pod kierunkiem Pani Magdaleny Piórkowskiej. Praca w naszej grupie daje wiele radości, spełnia pasje i marzenia. Chcemy się tym z Państwem podzielić - zapraszają członkinie Lubelskich Czaderek.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: DDK Węglin taniec koncert występ
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 maja 2017 o 10:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dom kultury,,WEGLIN,,koszt utrzymania tego domu i pracownikow to kilka mln zł/rocznie,,,a korzysc i działalnośc żadna,,,wybudowali go staraniem działaczy ktorych dzieci teraz tam pracują,,nic z tego domu kultury zwykli mieszkancy nie mają,,,,a ulice na węglinie dziurawe,chodnikow brak,,, ten dom to szczyt niegospodarnosci,,,i,,bezsens,,,
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 13:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
panie bardzo ***ne, maski przeciw gazowe gratis przed występem
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna