Inne

Open Stage: Konkurs dla utalentowanych studentów

Dodano: 17 maja 2015, 15:46
Autor: oprac. am

Open Stage
Open Stage

Open Stage to konkurs dla utalentowanych studentów lubelskich uczelni, który Fundacja Sztukmistrze organizuje już od siedmiu lat. Finał odbywa się w trakcie KULTURALIÓW. Występy ocenia profesjonalne jury, ale na uczestników czeka też Nagroda Publiczności. Łączna pula nagród to 3000 złotych.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci wszystkich lubelskich uczelni wyższych; państwowych i prywatnych.

Nie ma też żadnych ograniczeń co do formy prezentacji. Na scenie znajdzie się miejsce dla tańczących, śpiewających, akrobatów czy malarzy. Gala finałowa konkursu już w poniedziałek, 18 maja, o godz. 19 w auli Kard. St. Wyszyńskiego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. - Zobaczycie 16 prezentacji i gwarantujemy, że będzie co podziwiać! - zapraszają organizatorzy.

To widzowie wybierają prezentację, która otrzyma Nagrodę Publiczności (1000 złotych), a eksperckie jury przyznaje nagrodę główną (2000 złotych). Finał Open Stage to święto studenckiej kreatywności, talentu i świeżości. Ponad dwugodzinny spektakl umiejętności w profesjonalnej oprawie pozwoli na nowo odkryć siłę i potencjał studenckiej kultury.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o: Open Stage Kulturalia
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna