Kino

Noc Grozy z "Annabelle" w Multikinie

Dodano: 9 sierpnia 2017, 13:20
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 11 sierpnia o godz. 22 w Multikinie odbędzie się kolejny Nocny Maraton Grozy. Premierowo zobaczymy film Annabelle: Narodziny Zła.

- Noc Horrorów to propozycja dla miłośników dobrego, trzymającego w napięciu kina grozy - zachęcają organizatorzy.

W ramach maratonu zobaczymy łącznie cztery filmy. Dwie części znakomitego kina grozy - "Obecność" oraz dwie odsłony powiązanej z pierwszym cyklem "Annabelle", w tym premierowo "Annabelle: Narodziny Zła".

Bilety na cały maraton kosztują od 29 do 34 zł. Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano.

Opisy filmów:

Annabelle: Narodziny Zła - Premierowo:

Fabuła obejmuje wydarzenia sprzed historii przedstawionej w "Annabelle". Wytwórca lalek w tragiczny sposób traci córeczkę, po kilku latach od tego traumatycznego wydarzenia postanawia wraz z żoną przyjąć pod dach zakonnicę wraz z grupą osieroconych dziewczynek. Wkrótce w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy, okazuje się, że przybyli goście stają się celem upiornego tworu lalkarza - Annabelle.

Anabelle:

Ciężarna Mia otrzymuje w prezencie od swojego męża piękną starodawną lalkę. Wkrótce para zostaje napadnięta w nocy w swoim domu przez wyznawców szatana. Małżeństwu udaje się uniknąć śmierci, jednak ich perfekcyjne życie zamienia się w koszmar. Z czasem okazuje się, że za wszystkie nieszczęścia, jakie spadły na rodzinę, odpowiada... lalka Annabelle.  

Obecność:

Lorraine i Ed Warrenowie to badacze zjawisk paranormalnych. Zostają wezwani na odludną farmę przez przerażoną rodzinę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez zjawę. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Obecność 2:

W najnowszej odsłonie kultowego filmu śledzimy kolejną, przyprawiającą o dreszcze historię Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem bohaterowie udają się do północnego Londynu, aby poprowadzić przerażające śledztwo w domu, gdzie mieszka samotna matka z czwórka dzieci. Dom jest nawiedzony przez złośliwe duchy, które okażą się wielkim wyzwaniem nawet dla pary doświadczonych demonologów. 

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna