Teatr

"GwiazdoZbiórka" i "(un)sociableM." Dwa spektakle taneczne w CK

Dodano: 21 czerwca 2017, 09:38
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

W piątek, 23 czerwca Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na dwie propozycje teatralne. Młodsi widzowie będą mogli zobaczyć przedstawienie "GwiazdoZbiórka" (godz. 17), natomiast dla starszych odbiorców przeznaczony będzie spektakl "(un)sociableM.".

"GwiazdoZbiórka" to prezentacja choreograficzna z udziałem młodych tancerzy grup dziecięcych zgromadzonych wokół Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca oraz uczestników grupy kontynuującej projektu edukacyjnego "Myśl w ruchu". W programie i lekcjach otwartych na scenie wystąpią grupy od najmłodszych trzylatków, poprzez grupy wiekowe 5-6 i 7-8 lat, aż do starszych pasjonatów tańca 9-12 lat. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zaplanowany na godz. 19 spektakl "(un)sociableM." to z kolei próba poruszenia tematu komunikacji międzyludzkiej, a szczególnie relacji pomiędzy mężczyzną i kobietą w świecie zawładniętym przez media społecznościowe. Koncept i wykonanie: Ewelina Drzał-Fiałkiewicz i Krzysztof Karol Gadzało. Bilety na spektakl kosztują 10 zł.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna