Teatr

Spotkania teatralne "Zwierciadła" w Lublinie

Dodano: 9 marca 2016, 07:54
Autor: ask

Uczniowie przebrali się za charakterystyczne postacie ze świata teatru, fot. II LO
Uczniowie przebrali się za charakterystyczne postacie ze świata teatru, fot. II LO

Rozpoczęła się XIII edycja Lubelskich Spotkań Teatralnych „Zwierciadła” organizowanych przez uczniów II LO w Lublinie we współpracy z Fundacją Teatrikon i Stowarzyszeniem Zamoyszczacy.

„Zwierciadła” to przegląd amatorskich grup teatralnych działających w szkołach średnich. Tym razem w szkole przy ul. Ogrodowej zaprezentuje się kilkanaście ekip. A od wczoraj do czwartku w kawiarni Szklarnia Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) działa Klub Festiwalowy szkolnego festiwalu.

W tym roku w ramach „Zwierciadeł” zaplanowano m.in. warsztaty improwizacji z Przemysławem Buksińskim, warsztaty ekspresji słowa z Mateuszem Nowakiem oraz warsztaty ruchu scenicznego w Akademii Wokalno - Teatralnej Jerzego Turowicza.

– W niedzielę promowaliśmy nasz przegląd podczas flash moba w jednym z lubelskich centrów handlowych – mówi Kalina Sotirow, koordynator grupy medialnej z II LO. – Brało w nim udział 18 wolontariuszy oraz koordynatorzy festiwalu.

Uczniowie przebrali się za charakterystyczne postacie ze świata teatru i zaprezentowali taniec ze wstążkami (na zdjęciu). 

Szczegóły tutaj

Czytaj więcej o: Lublin zwierciadła teatr
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna