Teatr

"Pyza na polskich dróżkach", spektakl dla dzieci od lat 3 w niedzielę, 5 października, o godz 10 i 12 w Teatrze Andersena.

NIEDZIELA, 2 lutego 2014 , godz. 10.00 i 12.00 (sala górna, bilet 20zł)

To propozycja dla tych naj-naj-najmłodszych. Tytułowa Pyza zabierze dzieciaki na ścieżki, gdzie sama stawia pierwsze kroki i gdzie nasi "tyci-widzowie” mają szansę spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej, teatru interaktywnego, w którym nasi naj-naj-młodsi widzowie i ich rodzice, siedzący wraz z aktorami na scenie mogą wpływać (dosłownie!!!) na przebieg i tempo spektaklu. To, czy uda się nam pogłaskać wszystkie spotkane przez Pyzę zwierzaki zależy od Was!

Opiekę muzyczną i patronat honorowy nad spektaklem objął Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego.

Pyza na polskich dróżkach
Scenariusz i reż. Daniel Arbaczewski
scenografia: Dariusz Panas
opracowanie muzyczne i przygotowanie wokalne: Bożena Chrobak
ruch sceniczny: Urszula Pietrzak

Spektakl dla widzów od 0 do 3 lat i ich rodziców. Wszyscy widzowie, duzi i mali siedzą wraz z aktorami na scenie. Przed wejściem na scenę wszyscy zdejmują buty. Bilet: 20zł

Bilety do kupienia na stronie internetowej http://bilet.teatrandersena.pl/ oraz w kasie Teatru im. H.Ch. Andersena.

Kasa biletowa czynna od wtorku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 oraz na 2 godziny przed spektaklem. Tel. 81-532 32 25, tel. kom 502 663 87

Teatr. H.Ch. Andersena
Ul. Dominikańska 1 (na Starym Mieście)
Lublin
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna