Teatr

Spektakl "Zły" charytatywnie w CK

Dodano: 4 sierpnia 2017, 19:22
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny w Centrum Kultury będzie można zobaczyć znakomity spektakl Łukasza Witta-Michałowskiego Zły. Widzowie, którzy dotychczas nie oglądali przedstawiania, będą mieli doskonałą okazję by połączyć przyjemne z pożytecznym - dochód ze spektaklu przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Tytułowy Zły w przeszłości zajmował się działalnością przestępczą, za którą otrzymał i odsiedział kilkuletni wyrok. Dzięki spotkaniu ze sztuką odmienił swoje życie i obecnie jest aktorem.

Mowa o członku Sceny Invitro, Dariuszu Jeżu, który w trakcie odbywania kary w Areszcie Śledczym w Lublinie spotkał reżysera teatralnego, Łukasza Witt-Michałowskiego

- Spektakl prowadzi nas przez pasmo przemian jakim jest życie ex-gangstera osadzone w okresie transformacji Polski. Widzowie obserwują, jak wraz z przejściem stanu wojennego w demokrację, zmienia się podejście głównego bohatera do świata - opowiadają organizatorzy.

Całkowity dochód ze spektaklu zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Wejściówki na wydarzenie kosztują 30 zł - płatne gotówką przed spektaklem. Spektakl odbedzie się 20 sierpnia o godz. 18.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna