Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

13 lipca 2017 r.
18:29

Czuby: Zwłoki Kamili znaleźli w walizce. Mateusz C. twierdzi, że jest niewinny

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 17 A A

W najbliższych tygodniach biegli psychiatrzy mają przygotować opinię w sprawie Mateusza C. z Lublina. 25-latek jest podejrzany o brutalne zamordowanie swojej dziewczyny. Po zabójstwie wyskoczył z 11 piętra.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Opinii psychiatrycznej w sprawie Mateusza C. spodziewamy się w drugiej połowie lipca. Oczekujemy również na wyniki badań genetycznych – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeśli wszystkie ekspertyzy będą gotowe w zakładanym terminie, to już we wrześniu można się spodziewać zakończenia śledztwa. Kluczowe dla wyjaśnienia sprawy będą wyniki badań DNA. Po postawieniu zarzutów i konsultacji z obrońcą Mateusz C. nie przyznał się bowiem do winy. Odmówił też składania wyjaśnień.

25-latek nadal przebywa na oddziale leczniczym Zakład Karnego w Łodzi. Po skoku z 11 piętra doznał bowiem poważnych obrażeń. Wycięto mu śledzionę, połamał obie nogi. Mateusz C. nadal nie wrócił do zdrowia.

Ciało w walizce

Mężczyzna ma odpowiadać za zbrodnię, do której doszło na początku maja w Lublinie. Mateusz C. wyskoczył wówczas z okna swojego mieszkania przy ul. Bursztynowej. Wcześniej miał zamordować swoją dziewczynę. Policjanci, którzy weszli do mieszkania 25-latka, znaleźli ułożone w walizce ciało Kamili.

Młoda kobieta była zmasakrowana. Napastnik dusił ją, po czym okładał po głowie tłuczkiem do mięsa. Na koniec zadał jej cztery ciosy kuchennym nożem.

Zazdrość?

 

Kamila była studentką jednej z lubelskich uczelni. Feralnego wieczora dziewczyna bawiła się przy grillu ze znajomymi. Na imprezie miał pojawić się mężczyzna, o którego Mateusz C. był zazdrosny. Po imprezie wraz z Kamilą poszedł do mieszkania przy ul. Bursztynowej. Tam miało dojść do kłótni i zabójstwa. Mateusz C. był karany za rozbój, kradzież z włamaniem i przestępstwa narkotykowe.

W 2015r. wyszedł z więzienia. Grozi mu dożywocie. 

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
A / 17 sierpnia 2017 o 16:23
Nie ważne kim była, nikt nie zasługuje na taką śmierć. A ten kto w ten sposób zabija napewno nie jest człowiekiem i nie powinien nigdy wracać wśród ludzi.
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 17:31
Nie macie zadnej wiedzy na ten tema a zachowujecie sie jak bpgowie.Dajcie juz spokoj moze to czytaja ich matlki.Swiadkami naocznymi byliscie ze tak wszystko wiecie to na policje z tym .
Avatar
To ja / 15 lipca 2017 o 08:48
Jak wy wszyscy wszystko wiecie. A nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest manipulacji w tym artykule. A dziewczyna święta, wręcz anioł można powiedzieć bo studentką była. Dobre sobie. Świetne 
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 09:55
Gospodarz pyta się cwanego liska: czy to Ty wykradasz mi kury! On opowiada: nie. Ale to był on.
Avatar
hrabiaski / 14 lipca 2017 o 07:55
a ta jego dziewczyna? studentka? i co nie wiedziała z kim się wiąże?!ślepa,głucha ,czy głupia?!a może jej imponowała przeszłość jej kochasia?! jest takie powiedzeniie ,,pokaż mi swoich znajomych, a będę wiedział,kim jesteś ty!" słowem tu drugie przyslowie ,,wart pałac Paca, i Pac pałaca!"
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 06:04
bydle teraz będzie planował na koszt państwa
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 23:08
dobrze ktoś napisał,ze pewnie będzie grał wariata żeby dostać mniejszy wyrok
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 23:05
ZUTYLIZOWAĆ ŁACHUDRĘ
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 22:22
pewnie jakiś jeb....ny papuga poradził mu aby grał wariata i wyciągnie go z tego bez odsiadki
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 22:17
redaktor czytał co napisał ... jest podejrzewany a potem pisze że po zabójstwie wy***ył hehehe logika pierwszoklasisty
Avatar
A / 17 sierpnia 2017 o 16:23
Nie ważne kim była, nikt nie zasługuje na taką śmierć. A ten kto w ten sposób zabija napewno nie jest człowiekiem i nie powinien nigdy wracać wśród ludzi.
Avatar
Gość / 15 lipca 2017 o 17:31
Nie macie zadnej wiedzy na ten tema a zachowujecie sie jak bpgowie.Dajcie juz spokoj moze to czytaja ich matlki.Swiadkami naocznymi byliscie ze tak wszystko wiecie to na policje z tym .
Avatar
To ja / 15 lipca 2017 o 08:48
Jak wy wszyscy wszystko wiecie. A nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest manipulacji w tym artykule. A dziewczyna święta, wręcz anioł można powiedzieć bo studentką była. Dobre sobie. Świetne 
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 09:55
Gospodarz pyta się cwanego liska: czy to Ty wykradasz mi kury! On opowiada: nie. Ale to był on.
Avatar
hrabiaski / 14 lipca 2017 o 07:55
a ta jego dziewczyna? studentka? i co nie wiedziała z kim się wiąże?!ślepa,głucha ,czy głupia?!a może jej imponowała przeszłość jej kochasia?! jest takie powiedzeniie ,,pokaż mi swoich znajomych, a będę wiedział,kim jesteś ty!" słowem tu drugie przyslowie ,,wart pałac Paca, i Pac pałaca!"
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 06:04
bydle teraz będzie planował na koszt państwa
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 23:08
dobrze ktoś napisał,ze pewnie będzie grał wariata żeby dostać mniejszy wyrok
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 23:05
ZUTYLIZOWAĆ ŁACHUDRĘ
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 22:22
pewnie jakiś jeb....ny papuga poradził mu aby grał wariata i wyciągnie go z tego bez odsiadki
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 22:17
redaktor czytał co napisał ... jest podejrzewany a potem pisze że po zabójstwie wy***ył hehehe logika pierwszoklasisty
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.