Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

4 maja 2017 r.
19:01

Pojechał z policjantami na działkę. A tam rosło kilkanaście krzaczków

Autor: Zdjęcie autora gr
0 8 A A
Mężczyźnie grozi kara do trzech lat więzienia
Mężczyźnie grozi kara do trzech lat więzienia (fot. Policja)

Kryminalni z Puław zatrzymali 30-latka, który na swojej działce uprawiał marihuanę. Policjanci w jego mieszkaniu i piwnicy znaleźli też kilka porcji gotowego suszu, kilkaset woreczków strunowych oraz wagę elektroniczną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zatrzymania doszło w miniony weekend. Policjanci ustalili, że 30-latek z Puław może mieć w swoim mieszkaniu marihuanę. Przypuszczenia potwierdziły się.

W mieszkaniu i piwnicy policjanci znaleźli kilka porcji suszu marihuany, ponad sto woreczków strunowych oraz wagę elektroniczną. Następnie wraz z mężczyzną pojechali do jednej z miejscowości w gminie Końskowola, gdzie mężczyzna użytkował działkę. Jak się okazało, w jednym z budynków przygotował specjalne pomieszczenie, w którym rosło kilkanaście krzaków marihuany. Ponadto kilka roślin, już wyciętych suszyło się na sznurku. Pomieszczenie, w którym rosły było wyposażone w oświetlenie oraz wentylatory.

Wobec 30-latka zastosowano poręczenie majątkowe. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 maja 2017 o 14:16
Od kiedy woreczki strunowe i waga elektroniczna są nielegalne??
Avatar
Lala / 5 maja 2017 o 09:15
A to takie wazne kto? Ktos. Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. Im mniej wiesz dluzej zyjesz.
Avatar
Gość / 5 maja 2017 o 06:53
Najmilsza chwila poranka to piwko i marichuanka ;)))
Avatar
Gość / 5 maja 2017 o 06:51
Zmieńcie w końcu to bezsensowne prawo. Dlaczego ludzie są karani za uprawę naturalnej rośliny! PRAWO DO ZMIANY!!!
Avatar
Henio / 5 maja 2017 o 01:03
Oj tam, oj tam... na innej działce cukier sobie rośnie, a na jeszcze innej marmolada.
Avatar
Gość / 4 maja 2017 o 21:44
Od kiedy to marihuana rośnie? Marihuanę wytwarza się z konopi indyjskich a nie sadzi, podlewa i zbiera!
Avatar
Gość / 4 maja 2017 o 21:36
a co,chcesz kupić działkę ?
Avatar
Gość / 4 maja 2017 o 21:27
A wiecie może kto to albo w jakiej miejscowości w Końskowoli ?
Avatar
Gość / 5 maja 2017 o 14:16
Od kiedy woreczki strunowe i waga elektroniczna są nielegalne??
Avatar
Lala / 5 maja 2017 o 09:15
A to takie wazne kto? Ktos. Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. Im mniej wiesz dluzej zyjesz.
Avatar
Gość / 5 maja 2017 o 06:53
Najmilsza chwila poranka to piwko i marichuanka ;)))
Avatar
Gość / 5 maja 2017 o 06:51
Zmieńcie w końcu to bezsensowne prawo. Dlaczego ludzie są karani za uprawę naturalnej rośliny! PRAWO DO ZMIANY!!!
Avatar
Henio / 5 maja 2017 o 01:03
Oj tam, oj tam... na innej działce cukier sobie rośnie, a na jeszcze innej marmolada.
Avatar
Gość / 4 maja 2017 o 21:44
Od kiedy to marihuana rośnie? Marihuanę wytwarza się z konopi indyjskich a nie sadzi, podlewa i zbiera!
Avatar
Gość / 4 maja 2017 o 21:36
a co,chcesz kupić działkę ?
Avatar
Gość / 4 maja 2017 o 21:27
A wiecie może kto to albo w jakiej miejscowości w Końskowoli ?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 15 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.