sobota, 17 marca 2018 r.

Wybory

Niezgoda: Czelej chce być prezesem TVP? Niech nie kandyduje do Senatu

Autor: kp

Marceli Niezgoda (PSL) i Katarzyna Herbuś z biura senatora Grzegorza Czeleja (PiS). Fot. Katarzyna Prus
Marceli Niezgoda (PSL) i Katarzyna Herbuś z biura senatora Grzegorza Czeleja (PiS). Fot. Katarzyna Prus

Marceli Niezgoda z PSL chce, żeby Grzegorz Czelej z PiS przestał ubiegać się o mandat senatora.

- W związku z doniesieniami prasowymi dotyczącymi typowania senatora Grzegorza Czeleja do pełnienia funkcji w zarządzie TVP SA, oczekuję od pana Czeleja, że zrezygnuje z ubiegania się o mandat senatora w okręgu nr 15. Prawo zabrania pełnienia jednocześnie funkcji senatora i zasiadania w zarządach spółkach Skarbu Państwa – powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Marceli Niezgoda, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju i kontrkandydat Czeleja do senatu w okręgu nr 15. 

– Przygotowałem już stosowną rezygnację i oczekuję, że pan Czelej jasno wypowie się, czy chce reprezentować wyborców w Senacie, czy chce być w zarządzie TVP SA – zaznaczył Niezgoda.
Jak dodał, rezygnacja senatora Czeleja wiązałaby się z przeprowadzeniem wyborów uzupełniających w okręgu nr 15, które kosztowałyby według jego wyliczeń ok. 1 mln zł.

Senator Czelej zaprzecza, że ubiega się o stanowisko prezesa TVP SA. - Dementuję plotki, że nie będę mógł pełnić funkcji senatora. Nie było żadnych rozmów w sprawie pełnienia przeze mnie funkcji prezesa TVP SA. Nie zamierzam startować w konkursie na prezesa TVP SA – zaznaczył w swoim oświadczeniu senator Czelej, które odczytała na konferencji Katarzyna Herbuś z jego biura. – To celowe wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Insynuowanie, że konieczne będzie przeprowadzenie wyborów uzupełniających jest oburzające.

 

Gość
efka
Gość
(36) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (22 października 2015 o 16:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Po ujawnieniu nowych taśm, w których wymieniany jest "kierownik" latający w poniedziałki z Gdańska do Warszawy, jeszcze urzędująca, objazdowa premier/zyca/ zmiękła na tyle, by zadeklarować, że "chce i umi współpracować z prezydentem". Rozwija się: wczoraj jeszcze togo nie potrafiła:)
Rozwiń
efka
efka (21 października 2015 o 18:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Bój w pisie o stołki toczy się w najlepsze. Czelej to wybitny facet, może być prezesem tvp może być marszałkiem a będzie tym kim zechce prezes żeby był.

Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 22:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niektórzy w panice zachowują się irracjonalnie. Niektórzy w panice nawet śpiewają...
Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 21:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czyli Czelej jak większość PiS. Kruk, Michałkiewicz od 2005 roku te same miejsca, Soboń drugi rok z rzędu a co zrobili w lubelskim ciśnie mi się na usta...mniej niż zeroo, mniej niż zeroo, oooo!
Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 21:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Pochodzę z rodziny włościańskiej po wojnie zwanej kułakami mimo to nie zabito nikogo z mojej rodziny mimo że mój dziadek był sanacyjnym urzędnikiem z zakazem pracy po wojnie jako wróg narodu, drugi dziadek wywodził się  z ziemiaństwa na dodatek akowiec siedział za to w więzieniu mimo to komuniści nie zabrali nam ziemi bo można było mieć tyle ile samemu się obrobiło u jednego jak i u drugiego to około 10 h a jeśli chodzi o tych co im zabrali to nie szkoda mi ich bo dorabiali się przez wieki na krzywdzie zniewolonych chłopów. Moja babcia z siostrą straciła jakieś 200 h ale nie jęczymy bo to co mamy nam starcza. Prawo do  mieszkania pozbawiono mieszkańców pałaców, dworów i Ukraińców tam  nieraz zabijano mężczyzn a kobiety i dzieci wypędzano.

Bardzo interesująca wypowiedź i proszę o uściślenie: - nadal rolniku gospodarzysz na tych dziedziczonych 10 h ?; - twoja babcia 200 h wydarła chłopom i ich gnębiła?; - mieszkańcy dworów, pałaców i Ukraińcy, twoim zdaniem nie zasługują na życie i mieszkanie? Czyli zbrodnia i grabież są usprawiedliwione jeśli popełnia się je na ludziach pracowitych, wykształconych, którzy własną pracą zadbali o godne życie dla rodziny? 

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (36)

Pozostałe informacje

SONDA
Liczba głosów: 5120

Jak oceniasz wyniki wyborów parlamentarnych?

42.42 %
Jestem zadowolony
53.59 %
Nie jestem zadowolony
3.98 %
Nie mam zdania
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!