Wygrał szóstkę w Dużego Lotka na chybił-trafił (wideo)

Dodano: 26 marca 2009, 8:06 Autor:

- We wtorek akurat miałam zmianę, kolejka była jak zawsze duża, zważywszy, że pula wygranych nie należała do małych - mówi Anna Krzyszczak-Pskit, pracownik kolektury przy ulicy Okrzei w Lublinie.

- We wtorek akurat miałam zmianę, kolejka była jak zawsze duża, zważywszy, że pula wygranych nie należała do małych - mówi Anna Krzyszczak-Pskit, pracownik kolektury przy ulicy Okrzei w Lublinie. (fot. Maciej Kaczanowski)

Milioner jeszcze się nie odezwał. Czeka na niego 2,2 mln złotych. Szczęśliwy los wykupił na chybił trafił w kolekturze w lubelskiej dzielnicy Kalinowszczyzna.

- We wtorek akurat miałam zmianę, kolejka była jak zawsze duża, zważywszy, że pula wygranych nie należała do małych - mówi Anna Krzyszczak-Pskit, pracownik kolektury przy ulicy Okrzei w Lublinie. Szczęśliwe liczby, które przyniosły wygraną to: 2, 4, 7, 35, 37 i 41. - Cieszę się, że się komuś udało.

Komu się udało? Nie wiadomo, bo szczęśliwiec nie zgłosił się jeszcze po swoją wygraną. A powinien to zrobić w ciągu 60 dni od dnia losowania. Musi pójść do lubelskiego oddziału Totalizatora Sportowego, którego siedziba mieści się przy ul. Leszczyńskiego 23.

W kolekturze przy Okrzei wygrane padają bardzo często. - Choć szóstka ostatnio trafiła się ładnych parę lat temu - mówi pani Anna. - Grający uważają ją za szczęśliwą kolekturę.

Oprócz lubelskiej , szczęśliwe okazały się również kolektury w Dobroszycach, Śremie, Skrwilnie, Mińsku Mazowieckim oraz Koszalinie. We wtorek 13 milionów złotych wygrało łącznie sześciu graczy, którzy trafili "szóstki”.

Czytaj więcej o:
  • Duży Lotek
  • kolektura
  • Lotto
  • milioner
  • milioner z lublina
  • Okrzei
  • trafił szóstkę
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.