Serwisy

Na głównej

gry » strona główna

dodano: 18 września 2010, 18:00

tagi:Gra Trainz: Budujemy minikolejGra w kolejkęGryPikoTrainz SimulatorTrainz: Budujemy minikolejTrainz: Budujemy minikolej zapowiedźTT

Trainz: Budujemy minikolej. Taki symulator zabawy w kolejkę

Do dużego i poważnego symulatora kolei – Trainz Simulator – dołącza mniejsza wersja dla młodszych graczy. Tu tory układamy w domu.

Trainz: Budujemy minikolej

Trainz: Budujemy minikolej

Kiedyś jedną z najpopularniejszych zabawek były modele kolejek. Dla TT i Piko ludzie jeździli na giełdy, zdobywali kolejne modele wagonów i elektrowozów, a zamożniejsi budowali sobie w domu całe makiety.

Teraz można się w to bawić znacznie mniejszym kosztem. Trainz: Budujemy Minikolej jest przeznaczony dla młodszych graczy. Cała zabawa polega na zbudowaniu sobie tras, a potem kierowaniu pociągami.

Do wyboru są cztery wirtualne pokoje w mieszkaniu. W nich tworzymy trasy. Na podłodze, pod stołem, wokół krzesła, etc. W kuchni robimy trasę dla pociągu towarowego z owocami. Do dyspozycji jest 10 różnych pociągów i kilka rodzajów ładunków. Po gotowych już torach jeździmy korzystając albo z widoku z kabiny maszynisty, albo obserwując wszystko z lotu ptaka.

Gra w polskiej wersji językowej ma się ukazać jeszcze jesienią tego roku.

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Sonda

Brak ankiety.

Najczęściej

czytane

Tagi

Przepraszamy, w tej chwili nie ma tagów.

Gry i Nowe Technologie - serwis specjalny Dziennika Wschodniego

email:

tel.: +48 081 46 26 815 gg: 2231337,

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp z o.o. 2001-2015.