Platforma Obywatelska w Białej Podlaskiej rozwiązana

Dodano: 29 marca 2011, 11:40 Autor:

Zarząd Regionu PO rozwiązał swoje struktury w Białej Podlaskiej. Ustanowił komisarza, który ma zorganizować na nowo partię w mieście.
Poseł Stanisław Żmijan (z prawej) przed I turą wyborów samorządowych promował kandydata Adama Chodzińskiego, którego teraz wykluczono z partii.

Poseł Stanisław Żmijan (z prawej) przed I turą wyborów samorządowych promował kandydata Adama Chodzińskiego, którego teraz wykluczono z partii. (fot. Marek Pietrzela)

Stanisław Żmijan, poseł i szef regionalny Platformy, poinformował nas, że wczoraj wieczorem zapadła decyzja o rozwiązaniu struktury organizacji miejskiej PO. Przed kilkoma dniami Adam Wilczewski zrezygnował z przewodniczenia bialską PO.

W poniedziałek sąd partyjny wykluczył z Platformy Adama Chodzińskiego, kandydata tej partii w ubiegłorocznych wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej.

Sąd zawiesił też na sześć miesięcy w prawach członka PO Michała Litwiniuka, radnego miasta. W minionych wyborach samorządowych odpowiadali oni za współpracę z PiS przy popieraniu w drugiej turze kandydata Prawa i Sprawiedliwości na wiceprezydenta i próbę tworzenia bialskiej koalicji PO-PiS.

- Na pewno społeczeństwo nie rozumiało zachowań bialskich działaczy PO. Teraz nasz skarbnik regionu Piotr Sawicki - jako komisarz - otrzymał zadanie zorganizowania na nowo bialskiej PO – mówi poseł Żmijan.

Czytaj więcej o:
  • Platforma Obywatelska w Białej Podlaskie
  • PO
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy Biała Podlaska to bezpieczne miasto?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1124.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.