Serwisy

Na głównej

gry » strona główna

dodano: 3 czerwca 2011, 16:38

tagi:GrySims 3Sims 3 dodatkiThe Sims 3The Sims 3 dodatkiThe Sims 3 ZwierzakiThe Sims 3 Zwierzaki 3DSThe Sims 3 Zwierzaki PCThe Sims 3 Zwierzaki Playstation 3The Sims 3 Zwierzaki premieraThe Sims 3 Zwierzaki Xbox 360

The Sims 3 Zwierzaki: Wyhoduj sobie zwierzę

RAD

Jeżeli czegoś jeszcze brakowało w grze The Sims 3 i kilku już wydanych dodatkach, to były to zwierzaki. Ten brak już jesienią zostanie nadrobiony, a fanatyczni wielbiciele gry już mogą zacząć się ekscytować chociażby tym, że będą mogli sobie kupić konia.

The Sims 3 Zwierzaki

The Sims 3 Zwierzaki

The Sims 3 Zwierzaki

The Sims 3 Zwierzaki

Gra The Sims 3 Zwierzaki wprowadza do świata Simów zwierzęta. Gracze będą tworzyć własne zwierzaki i nadawać im indywidualne cechy charakteru.
Do dyspozycji będą mieć ponad setkę różnych gatunków i ras. Od owczarka australijskiego po kota Maine Coon. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własną rasę.

The Sims 3 Zwierzaki

The Sims 3 Zwierzaki

Co będzie można robić ze zwierzakami? Zjeść się ich nie da, ale trenować jak najbardziej. Zwierzaka będzie można też podarować albo zabrać w nowe lokacje, takie jak park dla psów, kocia dżungla czy ranczo dla koni. W The Sims 3 Zwierzaki na PC dojedzie jeszcze możliwość zrobienia kariery dżokeja.

Będą też wersje konsolowe (Playstation 3, Xbox 360 i 3DS). Premierę wszystkich wersji zapowiedziano na jesień tego roku.

Sonda

Brak ankiety.

Najczęściej

czytane

Tagi

Przepraszamy, w tej chwili nie ma tagów.

Gry i Nowe Technologie - serwis specjalny Dziennika Wschodniego

email:

tel.: +48 081 46 26 815 gg: 2231337,

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp z o.o. 2001-2015.