Dni Pszczelarza w Hańsku

Dodano: 17 lipca 2011, 8:15 Autor:

W niedzielę w Hańsku będzie można poznać kulisy pszczelarstwa, wziąć udział w konkursach i posłuchać koncertów. Wszystko z okazji "Dnia Pszczelarza”.

Impreza rozpocznie się o godz. 10 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Hańsku. Tam odbędzie się konferencja naukowa o pszczelarstwie.

Później o godz. 14 w kościele odbędzie się uroczysta msza święta, w której weźmie udział ksiądz Zbigniew Nikoniuk z parafii unickiej w Kostomłotach.

Dwie godziny później na placu przy remizie strażackiej rozpocznie się festyn. Zagrają m.in. zespoły Seniorki, Kram, Avante. Zaprezentują się także grupa żonglerska Mali wytrwali i kapela Hańszczanie.

Zostanie wybrana miss festynu, a o godzinie 21 jako gwiazda festynu na scenie pojawi się zespół Masters, autor hitu "Żono moja”. Po koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ognia, na koniec potańcówkę z zespołem Avensis.

W trakcie festynu zaplanowano kilka konkursów, m. in. o najsmaczniejszy miód z pasieki i wiedzy o pszczole.

Czytaj więcej o:
  • dni pszczelarza
  • hańsk
  • pszczelarz
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy jesteś za przekształceniem chełmskiego szpitala w spółkę prawa handlowego?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 358.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.