Jesteś tu: Strona główna Promocja Polecamy Artykuł

Małgorzata Nowak

Dodano: 15 lutego 2012, 0:01

Bibliotekarz w ZSO w Józefowie
SMS o treści kobieta.14 pod numer 72069

Małgorzata Nowak SMS o treści kobieta.14 pod numer 72069

Z wykształcenia jest animatorem kultury. Zawodowo pracuje jako bibliotekarz w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą. Poza tym działa społecznie w różnych dziedzinach. Jest radną w Radzie Gminy i w radzie parafialnej. Organizuje lub współorganizuje wiele akcji charytatywnych i imprez kulturalnych m.in. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Święto Sadów czy akcję sprzątania brzegów Wisły. Działa również w Stowarzyszeniu „Nadwiślański Świt”. Razem z uczniami ZSO prowadzi stronę internetowa parafii w Józefowie. – Moje motto brzmi: żeby zapalać innych trzeba samemu płonąć. Stąd tyle akcji, w które się angażuję – opowiada. – Praca bibliotekarza to połączenie mojej pasji książkowej i pracy z młodzieżą, która daje mi dużo sporo satysfakcji.

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Małgorzatę wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.14. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.

Czytaj więcej o:
  • kobieta przedsiębiorcza
  • małgorzata nowak
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.