Egzamin gimnazjalny 2012: Test matematyczno-przyrodniczy (odpowiedzi, arkusze)

Dodano: 24 kwietnia 2012, 20:11

Testy gimnazjalne 2012. W środę gimnazjaliści napiszą egzamin z części matematyczno-przyrodniczej. Pytania, odpowiedzi i arkusze z egzaminu z matematyki i przyrody opublikujemy na naszym portalu.

Szukasz arkuszy? Mamy je. Znajdziesz je tutaj: Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

We wtorek gimnazjaliści napisali test z części humanistycznej. Odpowiadali na pytania z języka polskiego, historii oraz WOS. Raczej nie sprawił większych problemów. W sondzie na naszej stronie połowa gimnazjalistów odpowiedziała, że test był średnio trudny. Co trzeci uczeń uznał, że test był trudny, albo "masakrycznie" trudny.

Jak będzie podczas egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej? To okaże się już jutro.

Egzamin gimnazjalny 2012 - przyroda (biologia, chemia, fizyka, geografia)

Część matematyczno-przyrodnicza odbędzie się w środę. Na początek gimnazjaliści napiszą test z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia). Egzamin rozpocznie się o godzinie 9 i będzie trwał 60 minut. Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi czas trwania
egzaminu może zostać przedłużony nie więcej niż o 20 minut.

Egzamin gimnazjalny 2012 - matematyka

Następnie uczniowie napiszą test gimnazjalny z matematyki, Egzamin rozpocznie się o godzinie 10.45 i będzie trwał 90 minut. Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi będą mogli go pisać dłużej, ale nie więcej niż o 45 minut.

Egzamin gimnazjalny 2012 - arkusze, pytania i odpowiedzi

Pytania i arkusze opublikujemy na naszym portalu zaraz po egzaminie, kiedy tylko zamieści je Centralna Komisja Egzaminacyjna. Następnie stopniowo będziemy zamieszczali odpowiedzi. Dlatego zapraszamy do dzielenia się na naszym forum Waszymi propozycjami odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej.

Egzamin gimnazjalny 2012: Język angielski

Czwartek będzie ostatnim dniem egzaminu gimnazjalnego. Tego dnia uczniowie napiszą test z wybranego języka nowożytnego. Dla większości uczniów będzie to test z języka angielskiego. Egzamin będzie się odbywał na dwóch poziomach trudności - podstawowym i rozszerzonym. Egzamin na poziomie podstawowym rozpocznie się o godz. 9, na rozszerzonym o 10.45.

Czytaj więcej o:
  • egzamin gimnazjalny 2012 matematyka
  • egzamin gimnazjalny 2012 matematyka odpo
  • Egzamin gimnazjalny 2012 matematyka przy
  • egzamin gimnazjalny 2012 przyroda
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Egzamin gimnazjalny z wiedzy humanistycznej przebiegł spokojnie

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.