Najlepsze serniki z Sernik. Degustacja razem z konkursem

Dodano: 21 czerwca 2012, 11:15 Autor:

Gmina po raz kolejny ogłosiła konkurs na "Najsmaczniejszy sernik z Sernik”. Jego rozstrzygnięcie nastąpi podczas Pikniku Rodzinnego w Sernikach w niedzielę (8 lipca). Obok licznych atrakcji dla mieszkańców dorosłych i małych, będzie degustacja serników.

Na stronie internetowej gminy Serniki (pow. lubartowski) zamieszczono już kilkadziesiąt przepisów na wypiek tego smakołyku. Nic dziwnego – w gminie Serniki jak głosi jej hasło – "żyją ze smakiem”. Teraz do tych przepisów dopisane zostaną nowe, pokonkursowe.

W konkursie może wziąć udział każdy. Warunkiem jest samodzielne wykonanie ciasta. Nie dopuszcza się do udziału serników wykonanych "na zimno”.

Na zwycięzcę konkursu, którego wyłoni jury czeka bardzo atrakcyjna nagroda. Każda osoba biorąca udział w konkursie zostanie nagrodzona upominkiem.

Osoby chętne do udziału w konkursie powinny zgłosić się do Urzędu Gminy Serniki, pokój nr 12 do 30 czerwca. Informacje pod numerem tel. 81 85 50 462.

Czytaj więcej o:
  • sernik
  • serniki
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy Lubartów to bezpieczne miasto?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 622.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.