Wypadki w pow. krasnostawskim. Kobieta zasłabła za kierownicą

Dodano: 5 sierpnia 2012, 12:07 Autor:

Do tego wypadku doszło ok. godz. 22 w Małochwieju Dużym

Do tego wypadku doszło ok. godz. 22 w Małochwieju Dużym (fot. Policja)

W sobotę na drogach powiatu krasnostawskiego doszło aż do trzech groźnych wypadków. W Małochwieju Dużym kobieta kierująca fiatem najprawdopodobniej zasłabła i wjechała w volkswagena.

Po godz. 18 w Żółkiewce rowerzysta został potrącony przez jadące w tym samym kierunku audi, którym kierował 34-letni mieszkaniec gm. Żółkiewka. Policjanci ustalili wstępnie, że 38-letni rowerzysta najprawdopodobniej niewłaściwie skręcał. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Zamościu. Kierujący audi był trzeźwy. Od rowerzysty została pobrana krew do badań.

Dwie godziny później w Wirkowicach I kierujący motorowerem 16-latek z gm. Nielisz najprawdopodobniej nie zasygnalizował zamiaru skrętu w lewo. Nastolatek został potrącony przez kierującego audi 26-latka z gm. Jabłonna. Motorowerzysta doznał urazu ręki. Obaj uczestnicy byli trzeźwi.

Z kolei o godzinie 22 w Małochwieju Dużym kierująca fiatem punto 28-letnia mieszkanka Lublina najprawdopodobniej zasłabła, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem, którym kierował 19-latek z gm. Izbica. Do szpitala trafiła kierująca i dwoje pasażerów fiata oraz pięciu młodych mężczyzn w wieku od 15 do 21 lat podróżujących volkswagenem. Na szczęście wszyscy doznali niegroźnych obrażeń i już zostali zwolnieni do domów.

Czytaj więcej o:
  • Krasnystaw
  • policja
  • wypadek
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podobają Ci się rzeźby stojące na miejskim bulwarze w Chełmie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 725.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.