Tragiczny wypadek w Kol. Wisznice. Cztery osoby nie żyją (zdjęcia)

Dodano: 5 sierpnia 2012, 18:07 Autor:

Małżeństwo z powiatu włodawskiego nie przeżyło wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę w Kolonii Wisznice koło Białej Podlaskiej. Na miejscu zginął również ich kuzyn i syn. Drugie dziecko małżeństwa jest w ciężkim stanie.

 1 / 7Następne »

fot. KMP w Białej Podlaskiej

– Audi A-4 kierowane przez 32-letnią kobietę jadąc w kierunku Sławatycz na zakręcie zjechało na pobocze i uderzyło w dwa drzewa – relacjonuje Anna Smarzak z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

Samochodem podróżowała rodzina, wszyscy pochodzili z powiatu włodawskiego. – Kobieta, jej 33-letni mąż i dwóch synów w wieku 8 i 9 lat to mieszkańcy Kuzawki w gminie Hanna – tłumaczy podkom. Wojciech Olesiuk z Komendy Miejskiej policji w Białej Podlaskiej. – Samochodem jechał również 48-letni mężczyzna. Prawdopodobnie to członek rodziny kobiety. Pochodził z gminy Sosnówka.

Chłopiec, który przeżył wypadek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Stan dziecka jest ciężki, ale stabilny.

Policjanci wyjaśniają, że jeszcze za wcześnie żeby mówić o przyczynach wypadku.

Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej. W sumie 25 osób.

 1 / 7Następne »

Czytaj więcej o:
  • Wisznice
  • wypadek
Zobacz inne artykuły
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy w Białej Podlaskiej powinna być strefa płatnego parkowania?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 56.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.