Eurolot uruchamia połączenia Lublin – Gdańsk. Na wakacje

Dodano: 2 maja 2013, 15:00 Autor:

Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72

Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72 (fot. Arz)

21 czerwca ruszają lotnicze połączenia Lublina z Gdańskiem. Bilety będą w sprzedaży już od wtorku.

Starania o lotnicze połączenie Lublina z Gdańskiem trwały już od dawna. – Właścicielowi lotniska bardzo zależało, żeby takie połączenie się pojawiło. Przeanalizowaliśmy propozycję i zdecydowaliśmy się na uruchomienie połączeń – informuje Anna Rusajczyk, rzecznik firmy Eurolot.

Przewoźnik zapowiada, że będzie latał z Gdańska do Lublina na razie przez wakacje – od 21 czerwca do 1 września. – Zobaczymy, co będzie później. Przez lato będziemy mogli sprawdzić, czy połączenie jest na tyle popularne, aby utrzymać je dłużej – dodaje Rusajczyk.

Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu – w piątki i w niedziele. Z Gdańska samolot wyleci o godz. 12, a w Lublinie wyląduje o 13.35. Z Lublina wystartuje z powrotem o godz. 14 a w Gdańsku będzie o 15.35.

Nie wiadomo jeszcze jakie będą ceny biletów. Mają być one ustalone na początku przyszłego tygodnia. Mogą się kształtować na poziomie ok. 200 zł w jedną stronę. Najprawdopodobniej we wtorek bilety znajdą się już w systemie rezerwacyjnym Eurolotu.

Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72. Na pokład maszyny będzie mogło wejść jednorazowo 72 pasażerów.

Czytaj więcej o:
  • Eurolot
  • lotnisko Lublin
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Co sądzisz o uchwale RM ws. finansowania imprez uderzających w dobre obyczaje i promujących skandalizujące treści?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 525.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.