Dwie śmiertelne ofiary wypadków

Dodano: 12 października 2013, 9:45 Autor:

W piątek wieczorem w Białej Podlaskiej kierujący oplem potrącił pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię. 54-letni mężczyzna zmarł w nocy w szpitalu.

Jak informuje kom. Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie do wypadku doszło około godz. 19:30 na ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. 54-letni mężczyzna został potrącony przez kierującego oplem. - Jak wstępnie ustalili policjanci, pieszy przekraczał jezdnię poza przejściem dla pieszych. Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie w nocy zmarł - relacjonuje policja.

Do tragicznego wypadku doszło także w piątek ok. godz. 12.30 w miejscowości Wólka Dobryńska, na drodze krajowej nr 2. Kierujący volkswagenem passatem zaczął wyprzedzać jadącego przed nim tira z naczepą. Gdy passat zjechał na przeciwny pas, czołowo zderzył się z mercedesem vito.

W wyniku zderzenia pojazdów vito uderzyło w naczepę tira i zjechało do rowu. Obrażenia w wypadku odnieśli kierowca mercedesa oraz volkswagena. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, gdzie 62-letni kierowca passata zmarł.

63-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierujący mercedesem w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. - Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu. Jak się okazało był pijany, badanie wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie - relacjonuje kom. Renata Laszczka-Rusek.

Czytaj więcej o:
  • policja
  • wypadek
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy władze Białej Podlaskiej dobrze zarządzają miastem?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1567.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.