piątek, 23 lutego 2018 r.

Artykuły sponsorowane

2016 rokiem lubelskich konferencji

Dodano: 18 grudnia 2015, 14:19

Centrum Lublina zmienia się z każdym dniem. Obok najstarszego parku miejskiego powstało nowoczesne Lubelskie Centrum Konferencyjne, będące odpowiedzią na wzrost znaczenia turystyki biznesowej, jako ważnego elementu gospodarki. Najwyższej klasy budynek LCK tworzy zupełnie nową jakość na konferencyjnej mapie regionu.

Polska z każdym rokiem staje się bardziej atrakcyjnym miejscem do organizacji konferencji i kongresów. Rozwijający się rynek spotkań stanowi istotny element gospodarek miast i regionów, kreując popyt na usługi związane z zakwaterowaniem, wynajmem powierzchni, cateringiem, organizacją eventów, transportem oraz korzystaniem z atrakcji turystycznych i kulturalnych. Nowopowstałe Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie ma poszerzyć ofertę województwa lubelskiego skierowaną do organizatorów wydarzeń w kraju i za granicą. Wielofunkcyjny obiekt o powierzchni ponad 13 tys. m2 oferujący wynajem powierzchni konferencyjnych i wystawienniczych zapowiada nową jakość w organizacji najbardziej prestiżowych wydarzeń. Przestronne atrium, multimedialna fontanna, mnóstwo szkła oraz nowoczesny wystrój przykuwają uwagę zaraz po wejściu do budynku. Z kolei, na ostatniej kondygnacji znajduje się taras z widokiem na panoramę miasta i Ogród Saski. Wielofunkcyjne sale konferencyjne przygotowane zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach. Lubelskie Centrum Konferencyjne swoją działalność kieruje nie tylko do klientów biznesowych spoza regionu, ale również do mieszkańców województwa lubelskiego, lokalnych przedsiębiorców, otoczenia biznesu, branży turystycznej i świata nauki. Współpraca z przedstawicielami branży spotkań, samorządu terytorialnego, stowarzyszeń i organizacji turystycznych w zakresie innowacyjności i kreatywności sektora turystyki biznesowej ma wzmocnić ofertę konferencyjną województwa lubelskiego. O efektach tych działań przekonamy się już w 2016 roku.

Więcej informacji: www.lcklubelskie.pl

Projekt pn "Lubelskie Centrum Konferencyjne" finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!