wtorek, 20 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Informacja Zarządu i Dyrektora Lubelskiej Izby Rzemieślniczej

Dodano: 27 maja 2016, 04:00

W dniu 22 czerwca 2015 r. Nadzwyczajny Zjazd Delegatów Lubelskiej Izby Rzemieślniczej odwołał ze stanowiska Wiceprezesa Izby p. Wojciecha Hetmana, chełmskiego rzemieślnika, który prowadzi Cukiernię HETMAN przy ul. Lwowskiej 1 w Chełmie.

Po tej dacie do różnych osób, instytucji i urzędów zaczęły wpływać różne pisma, w tym także anonimy dotyczące osób pełniących funkcje w organach statutowych Izby, osób związanych czy współpracujących z Lubelską Izbą Rzemieślniczą.

Szczególnie wiele miejsca w tych pismach poświęcono p. Jerzemu Miszczakowi, Prezesowi Lubelskiej Izby Rzemieślniczej.

W miesiącach styczeń - luty 2016 r. na telefony komórkowe p. Jerzego Miszczaka i p. Jacka Mikulskiego, dyrektora Ośrodka Szkolenia, Doradztwa i Promocji Lubelskiej Izby Rzemieślniczej z nieznanego numeru komórki przesłane zostały nękające sms -y. Policja chełmska ustaliła,       iż wysyłającym te sms -y był p. Wojciech Hetman.

W dniu 9 i 11 maja 2016 r. do różnych osób, instytucji i urzędów w Lublinie I Chełmie przesłany został kolejny anonim poświęcony Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej, zrzeszonym w niej cechom i osobom pełniącym funkcje statutowe w tych organizacjach.

Zarząd Lubelskiej Izby Rzemieślniczej zdecydował,aby treść tego anonimu przesłać do Prokuratury Rejonowej –Północ w Lublinie celem zbadania wszystkich zarzutów i wątków w tym anonimie.

                                                                                       Zarząd i Dyrektor

                                                                                       Lubelskiej Izby Rzemieślniczej

Lublin, dnia 23 maja 2016 r.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!