wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Kabaret Ani Mru-Mru z programem „Ostatnie takie trio"

Dodano: 19 maja 2017, 09:58

Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? - z takimi odwiecznymi pytaniami zmierzy się kabaret Ani Mru-Mru, który zaprezentuje wyjątkowy program. „Ostatnie takie trio” już 23 maja o godz. 17.30 i 20.30 w Centrum Spotkania Kultur przy pl. Teatralnym w Lublinie.

Przez ponad sto minut, artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy.

Kabaret Ani Mru -Mru powstał w Lublinie i we wrześniu tego roku skończy osiemnaście lat. W skład grupy wchodzą: Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Premiera pierwszego przedstawienia odbyła się na początku grudnia 1999 roku w kawiarni artystycznej lubelskiego klubu Hades, który jako jedyne miejsce w Lublinie wierząc w Ani Mru-Mru udostępnił miejsce na próby i występy. W grudniu następnego roku kabaret Ani Mru-Mru po raz pierwszy został dostrzeżony podczas ogólnopolskiego festiwalu. Był to III Ogólnopolski Festiwal Kabaretów Studenckich „Wyjście z cienia” w Gdańsku. Ich występ zaowocował nagrodami podczas tego oraz następnych festiwali.

Wszyscy zainteresowani solidną porcją dobrego humoru bilety dostaną w kasie CSK, oraz na stronach internetowych: www.kupbilecik.pl oraz www.biletynakabarety.pl

 

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!