poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Ob-Sesje ślubne Wojtka Korneta

Dodano: 17 marca 2016, 12:06

Każdy ślub jest wyjątkowy, brzmi banalnie, mając jednak za sobą ponad dziesięć lat doświadczeń pracy fotografa ślubnego mogę to śmiało potwierdzić. Z pozoru powtarzalne schematy: przygotowania, ceremonia, wesele - dla uważnego fotografa dają zawsze okazję do wykonania ciekawych i niepowtarzalnych zdjęć. Staram się być wrażliwym zarówno na szczegóły, jak i kontekst, który dopowiada „historię”, często ją komentując.

Fotoreportaż ślubny jest rodzajem opowieści, historii waszego ślubu: miejsca, sylwetki, klimat i emocje. Zdjęcia muszą być świetne technicznie, umiejętnie wykadrowane, o naturalnej kolorystyce, bez pretensjonalnych efektów.

Jednocześnie dbam o to by miały w sobie to „COŚ” co sprawia, że mają większą wartość niż czysto pamiątkową.

Jako fotograf staram się zachować maksymalną dyskrecję pracy. Bycie niezauważalnym tworzy sytuację, w której komfortowo czuje się zarówno Młoda Para jak i ja sam. Dzięki temu powstają niepozowane, niereżyserowane zdjęcia oddające naturalność, spontaniczność sytuacji.

O to co napisali mi Ania z Arkiem:

Miał to być szczególny dzień w naszym życiu…- i był!

Miały być emocje - miłość, radość, wzruszenie…- i były!
Od naszego fotografa oczekiwaliśmy aby wspomnienia z tego dnia były ciągle żywe.
I co zobaczyliśmy na zdjęciach???
Emocje! Uśmiechy przepełnione radością - nasze i naszych bliskich, a przede wszystkim miłość.
Minęły już ponad 4 miesiące od naszego ślubu a my ciągle wracamy do naszych zdjęć. Dzięki nim możemy zobaczyć jak wyglądał NASZ DZIEŃ, emocje nie pozwoliły zakodować w pamięci wszystkiego tak dokładnie...

Przy sesjach plenerowych staram się nie powielać schematów. Prowadzę sesję w taki sposób, aby odróżniały się od poprzednich nie tylko „modelami”, ale miejscem i „akcją”.

Sama czynność fotografowania nie sprowadza się tylko do technicznej obsługi aparatu. Tego może nauczyć się każdy. Najważniejsze jest stworzenie sytuacji, w której osoby zachowując się swobodnie i nie czują skrępowania przed obiektywem. Na zdjęciu najważniejsi są Ona, On i to Co pomiędzy nimi.

Zdjęcia to pamiątka na całe życie, mając to na uwadze proponuję moim klientom fotografię jednocześnie lekką, ciepłą i nowoczesną w stylu.

 

O to co napisali mi Beata i Roman:

Szukając profesjonalnego fotografa, przejrzeliśmy kilkanaście stron, poszukiwaliśmy zdjęć i klimatu, który przemawiałby za wyborem danej firmy. Niestety zawsze coś było nie tak. Stronę p. Wojtka pokazać nam kolega, zachwyciłam się klimatem i Jakością zdjęć do tego stopnia…, że od razu zdecydowaliśmy się na współpracę i z perspektywy czasu mogę ze 100% pewnością stwierdzić, że to był najlepszy wybór! zdjęcia są przepiękne a my na nich nawet jacyś ładniejsi. Profesjonalne podejście do tematu, szybki kontakt, pełne zrozumienie a do tego perfekcyjna Jakość zdjęć, dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Oglądając zdjęcia po raz pierwszy, byliśmy zdziwieni, jak to się stało, że wszystko co chcielibyśmy zostało uwiecznione na zdjęciach a my nie przypominamy sobie, żeby p. Wojtek tam był? Mimo, że zdarzało nam się kilka razy rozmawiać w trakcie uroczystości, nie przypominam sobie, żadnego pozowania, ustawiania czy oczekiwań p. Wojtka, po prostu zawsze był w odpowiednim miejscu i czasie a do tego perfekcyjnie przygotowany, brawo! Niestety, jesteśmy dość trudnym materiałem do współpracy przy zdjęciach, irytujemy się przy pozowaniu, trudno nas ustawić i cenimy sobie naturalność. P. Wojtek wyczuł to znakomicie od początku i dostosować się idealnie, po prostu zawsze był w odpowiednim miejscu i robił zdjęcia, to doceniamy najbardziej!

WIDEO

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!