sobota, 17 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Bank Spółdzielczy wyróżniony w prestiżowym konkursie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 września 2011, 18:53

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej (Marek Pietrzela)
Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej (Marek Pietrzela)

Tegoroczny Orzeł Agrobiznesu Grand Prix trafi do Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej. To nagroda za dynamiczny rozwój i wsparcie rolników oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Orzeł Agrobiznesu jest przyznawany jest od 2001 roku za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS. Przy ocenie brana jest pod uwagę skuteczność wchodzenia z nowymi produktami na rynek, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sposób promocji, tworzenie wizerunku firmy przyjaznej konsumentowi i użytkownikowi, dobra współpraca z władzami samorządowymi.

Do tej pory odebrało ją 200 laureatów. Do doborowej stawki dołączył teraz Bank Spółdzielczy z Białej Podlaskiej. – Z przyjemnością przyznaliśmy nagrodę dla placówki specjalizującej się w obsłudze małego i średniego biznesu, rolników oraz jednostek samorządu terytorialnego – podkreśla Włodzimierz Syzdek, wiceprzewodniczący Kapituły Nagrody Orzeł Agrobiznesu.

Od wielu lat bialski Bank Spółdzielczy był jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się tego typu placówek w województwie lubelskim. Prowadzi działalność na terenie Lubelszczyzny oraz w powiatach siedleckim i łosickim, a oddziałów i ekspozytur systematycznie przybywa.

– Rzeczywiście, zrobiliśmy odrobinę zamieszania na rynku. – śmieje się Helena Wasilewska, prezes banku. – Planujemy w tym roku osiągnąć zysk brutto na poziomie 5 mln zł, a w 2012 podnieść ten wynik o 10 procent. Przygotowujemy się do wydawania kart zbliżeniowych oraz kart kredytowych z mikroczipem dla klientów indywidualnych – zapowiada Wasilewska.

W ostatnim roku placówka odnotowała wzrost liczby nowych klientów. Przybyło ponad 1000 rachunków, w tym około 100 należy do branży agrobiznesowej.

Na liście klientów banku jest m.in. bialski Urząd Gminy. – To solidna firma, która oferuje nam dobre warunki współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni – potwierdza Wiesław Panasiuk, wójt gminy Biała Podlaska.

– Mam tam konto. Pracownicy szanują klienta i jego czas. W kolejce nigdy nie mam przed sobą więcej niż 2-3 osoby. Ten bank bardzo się rozwinął – podkreśla Tadeusz Bogusz z Terebeli.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!