sobota, 27 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Bayer Full i skoki na linie bungee

Dodano: 25 lipca 2002, 17:23
Autor: (mal)

Pokazy, koncerty, konkursy umilą czas i dostarczą wielu wrażeń uczestnikom pikniku w Drelowie zorganizowanego z myślą o dokończeniu rozbudowy miejscowego gimnazjum.

Aby uroczyste otwarcie placówki mogło nastąpić, tak ja zaplanowano, 2 września, potrzeba funduszy na sfinalizowanie prac.
Licząc na hojność mieszkańców i wszystkich ludzi dobrej woli Społeczny Komitet Rozbudowy Gimnazjum Nr 1 w Drelowie przygotował imprezę pod tytułem Wakacyjny Piknik z Dziennikiem.
- W organizację włączyli się też zarząd gminy i koło Ligi Obrony Kraju. Już po raz drugi uruchamiamy to przedsięwzięcie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu, a jest ich cztery i pół tysiąca, zasili budżet tej inwestycji oświatowej. Brakuje jeszcze około trzydziestu tysięcy złotych na prace wykończeniowe, takie jak wyłożenie glazurą łazienek, i tym podobne - informuje Mariusz Filipiuk, wiceprezes zarządu gminnego LOK.
Zaplanowano same atrakcje. Inicjatorzy są przekonani, że tak jak rok temu, przybędą tłumy, nie tylko mieszkańców drelowskiej gminy, aby wesprzeć szczytny cel i radośnie spędzić czas.
Sporo wrażeń zapowiadają skoki na linie bungee. Dla chętnych i odważnych przygotowano loty motolotnią. Można będzie zobaczyć co potrafią policyjne psy i postrzelać z broni pneumatycznej. Organizatorzy liczą też, że koncerty kilku renomowanych zespołów, a zwłaszcza gwiazdy wieczoru - Bayer Full, przyciagną liczne rzesze publicznosci. Nie zabraknie też rozbłyskujących na wieczornym niebie sztucznych ogni. Tradycyjnie pikniki drelowskie gromadzą po kilka tysięcy ludzi. Zapewne tak somo bedzie i tym razem.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!