Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

22 września 2015 r.
8:30

KORWiNowcy: "Imigranci to głównie pasożyty. Chcą wygodnie żyć na koszt państwa"

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
0 34 A A
Korwinowcy z Białej Podlaskiej zapraszają Riada Haidara na debatę o problemie migracyjnym w Europie.  Riad Haidar, kandydat Zjednoczonej Lewicy i ordynator bialskiej neonatologii powiedział nam, że nie przyjmie zaproszenia/ fot.E.Burda
Korwinowcy z Białej Podlaskiej zapraszają Riada Haidara na debatę o problemie migracyjnym w Europie. Riad Haidar, kandydat Zjednoczonej Lewicy i ordynator bialskiej neonatologii powiedział nam, że nie przyjmie zaproszenia/ fot.E.Burda

Kandydaci partii KORWiN w okręgu nr 7 (chełmsko- zamojskim) inaugurują swoją kampanię wyborczą do sejmu uderzając w uchodźców. A do debaty zapraszają Riada Haidara.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

KORWiNowcy zachęcają m.in. do podpisania petycji „przeciwko przymusowemu eksportowi imigrantów do Polski”, którą adresują do premier rządu Ewy Kopacz.

- Ci ludzie nie chcą tu wcale zostać, wolą uciekać, tam gdzie mają najwyższe zasiłki socjalne, m.in. do Niemiec – mówi Rafał Bukowski, jedynka na liście. - Nie sprzeciwiamy się  wszelkiej migracji, jesteśmy przeciwko  sprowadzaniu na siłę do naszego kraju emigrantów socjalnych, którzy drenują kieszenie podatników swoimi roszczeniami zasiłkowymi - dodaje Bukowski, kandydat z Chełma.

– Imigranci którzy napływają to głównie pasożyty, które chcą wygodnie żyć na koszt państwa. W Szwajcarii czy Szwecji 90 proc. uchodźców nie pracuje. Bo po co mają pracować, skoro państwo zapewnia im życie na koszt  podatników. Na jaką liczbę imigrantów zarobkowych się zgadzamy? Na zero - podkreśla z kolei Igor Dzikiewicz, dwójka na liście partii KORWiN.

W 2014 roku Dzikiewicz był kandydat Kongresu Nowej Prawicy na prezydenta Białej Podlaskiej. Uzyskał 2,29 proc. głosów wyborców.

- Prawo międzynarodowe w świetle rosnącego napływu uchodźców oraz nielegalnych imigrantów zagraża takim miastom jak Biała Podlaska- uważa Michał Sawczuk, szef sztabu wyborczego Igora Dzikiewicza.

– Bo w razie zatrzymania w jakimkolwiek europejskim kraju , nielegalny imigrant jest cofany do miejsca przekroczenia granicy Unii Europejskiej. Jesteśmy  wschodnimi rubieżami unii, więc to do naszych ośrodków będą kierowani uchodźcy i to my jako miasto będziemy zmuszeni walczyć z tym problemem – stwierdza Sawczuk. – Jeżeli zauważymy, że w naszym mieście rośnie liczba incydentów z udziałem uchodźców, to będziemy reagować  – dodaje szef sztabu Dzikiewicza.

Przedstawiciele partii KORWiN planują w Białej Podlaskiej debatę publiczną na temat problemu migracyjnego w Europie. – Do udziału zapraszamy Riada Haidara, jedynkę Zjednoczonej Lewicy z okręgu nr 7.  Chcemy  przeciwstawić dwa stanowiska skrajnie różnych partii politycznych  - tłumaczą inicjatorzy debaty. Przypomnijmy, że Riad Haidar pochodzi z Syrii, od ponad 40 lat mieszka w Polsce. Jest ordynatorem neonatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

– Chcemy usłyszeć stanowisko pana Haidara w debacie, ponieważ wydaje się nam że nie pokrywa się ono z linią polityczną lewicy  Polsce. Bo jest ona otwarta na wszelkich imigrantów. Natomiast dr Haidar ma zdaje się odmienne poglądy, bardziej zdroworozsądkowe.

Co na to Riad Haidar? – Swój komentarz na temat uchodźców prezentowałem już na łamach lokalnych i ogólnokrajowych mediów, m.in. w TVP Info. Wwszystko już powiedziałem na ten temat – podkreśla Haidar. - Nie mam zamiaru wdawać się w niemerytoryczną dyskusję i polityczne pyskówki. Mam teraz inne zajęcia – przyznaje ordynator bialskiej neonatologii

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 15:03
W tych wyborach tylko partia KORWiN jest gwarancją pozytywnych zmian, PO/PSL już pokazało jak się liczy ze zdaniem obywateli, a PIS boi się by Polsce UE nie zabrała dopłat. 25 października głosujemy na KW KORWiN !
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 12:37
w Polsce codziennie 200.000 dzieci nie je obiadów, a pasożytów z krajów islamskich mamy karmić za nasze pieniądze ze składek do UE. Jeszcze trzeba wybierać im jedzenie, bo inaczej się obrażą. Kobiety muszą chodzi skromnie ubrane, by nie prowokować ich do gwałtu ! NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI ! popieram to Korwina
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 11:41
90% ma w tej sprawie takie same zdanie jak partia KORWiN jednak niektórzy boją się poprostu to przyznać. Brawo partia KORWiN
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 00:02
W lubelskim jakiś wykwit szalonych polityków Korwin równie idiotycznie co Palikot próbuje osiągnąć nierealny cel jakim są głosy oddane na ludzi z jego partii. I jeden i i drugi powinni sobie ręce podać i zejść ze sceny politycznej bo nic tu nie wnoszą.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 20:20
a ten z niebieską brodą i niebieskimi włosami to urwał się z cyrku
Avatar
józwa / 23 września 2015 o 18:58

Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.

Mówisz o obecnych polakach którzy wyjeżdżają ze względów ekonomicznych. Ja natomiast mówię o uchodźcach politycznych z końca XX wieku.

Mówisz o obecnych polakach którzy wyjeżdżają ze względów ekonomicznych. Ja natomiast mówię o uchodźcach politycznych z końca XX wieku.

rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 08:57

Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.

Jest pewne, że dumni Polacy gardzą zasiłkami. Jeżeli już państwo w którym są imigrantami zmusi ich do brania zasiłku na dzieci to tylko na jedną biorą. Na pozostałe dzieci nie ma takiej siły by ich zmusić. Nie biorą socjału! Polacy, gdzie się pojawią nie biorą socjału! ;)

"Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy?" Każde dziecko wie, że Polacy za granicę jadą nie dla pieniędzy ale po to by pracować dla Anglików, Amerykanów i innych, szczególnie dla czarnoskórych i dla Latynosów. ;)

Boże patrzysz i nie grzmisz! Jacy ludzie są infantylni.

Jest pewne, że dumni Polacy gardzą zasiłkami. Jeżeli już państwo w którym są imigrantami zmusi ich do brania zasiłku na dzieci to tylko na jedną biorą. Na pozostałe dzieci nie ma takiej siły by ich zmusić. Nie biorą socjału! Polacy, gdzie się pojawią nie biorą socjału! ;)

"Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy?" Każde dziecko wie, że Polacy za granicę jadą nie dla pieniędzy ale po to by pracować dla Anglików, Amerykanów... rozwiń

Avatar
Gość / 23 września 2015 o 08:39
Jak patrzę na te twarze to kojarzą mi się one firmą sprzątającą miasto-ten z brodą to talib kierujący grupą.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 07:54
Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.
Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też... rozwiń
Avatar
józwa / 23 września 2015 o 00:16

Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie  z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.

Avatar
Gość / 24 września 2015 o 15:03
W tych wyborach tylko partia KORWiN jest gwarancją pozytywnych zmian, PO/PSL już pokazało jak się liczy ze zdaniem obywateli, a PIS boi się by Polsce UE nie zabrała dopłat. 25 października głosujemy na KW KORWiN !
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 12:37
w Polsce codziennie 200.000 dzieci nie je obiadów, a pasożytów z krajów islamskich mamy karmić za nasze pieniądze ze składek do UE. Jeszcze trzeba wybierać im jedzenie, bo inaczej się obrażą. Kobiety muszą chodzi skromnie ubrane, by nie prowokować ich do gwałtu ! NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI ! popieram to Korwina
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 11:41
90% ma w tej sprawie takie same zdanie jak partia KORWiN jednak niektórzy boją się poprostu to przyznać. Brawo partia KORWiN
Avatar
Gość / 24 września 2015 o 00:02
W lubelskim jakiś wykwit szalonych polityków Korwin równie idiotycznie co Palikot próbuje osiągnąć nierealny cel jakim są głosy oddane na ludzi z jego partii. I jeden i i drugi powinni sobie ręce podać i zejść ze sceny politycznej bo nic tu nie wnoszą.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 20:20
a ten z niebieską brodą i niebieskimi włosami to urwał się z cyrku
Avatar
józwa / 23 września 2015 o 18:58

Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.

Mówisz o obecnych polakach którzy wyjeżdżają ze względów ekonomicznych. Ja natomiast mówię o uchodźcach politycznych z końca XX wieku.

Mówisz o obecnych polakach którzy wyjeżdżają ze względów ekonomicznych. Ja natomiast mówię o uchodźcach politycznych z końca XX wieku.

rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 08:57

Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.

Jest pewne, że dumni Polacy gardzą zasiłkami. Jeżeli już państwo w którym są imigrantami zmusi ich do brania zasiłku na dzieci to tylko na jedną biorą. Na pozostałe dzieci nie ma takiej siły by ich zmusić. Nie biorą socjału! Polacy, gdzie się pojawią nie biorą socjału! ;)

"Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy?" Każde dziecko wie, że Polacy za granicę jadą nie dla pieniędzy ale po to by pracować dla Anglików, Amerykanów i innych, szczególnie dla czarnoskórych i dla Latynosów. ;)

Boże patrzysz i nie grzmisz! Jacy ludzie są infantylni.

Jest pewne, że dumni Polacy gardzą zasiłkami. Jeżeli już państwo w którym są imigrantami zmusi ich do brania zasiłku na dzieci to tylko na jedną biorą. Na pozostałe dzieci nie ma takiej siły by ich zmusić. Nie biorą socjału! Polacy, gdzie się pojawią nie biorą socjału! ;)

"Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy?" Każde dziecko wie, że Polacy za granicę jadą nie dla pieniędzy ale po to by pracować dla Anglików, Amerykanów... rozwiń

Avatar
Gość / 23 września 2015 o 08:39
Jak patrzę na te twarze to kojarzą mi się one firmą sprzątającą miasto-ten z brodą to talib kierujący grupą.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 07:54
Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.
Do tej Pani niżej: Czy Polacy rozrzuceni po świecie jadą tam głownie po zasiłki czy do pracy? Czy Polacy mają po ośmioro dzieci ? Czy Polacy liczą na socjal na każde dziecko ? NIE ! Polacy to pracowici ludzie, taka jest różnica między nami, a tymi co do nas jadą. Statystyki są takie, że 90% imigrantów z krajów islamskich nie chce pracować i nie pracuje ! Czy tak ciężko to zrozumieć? Czy koniecznie musicie przekonać się o tym na własnej skórze ? józwa (23 września 2015 o godzinie 00:16) Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też... rozwiń
Avatar
józwa / 23 września 2015 o 00:16

Zastanawiam się czy Polacy rozrzuceni po świecie to też pasożyty? Partia Korwin słynie  z radykalnych niezbyt mądrych pomysłów ldatego sejm może oglądać tylko w telewizorze.

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 6 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!