wtorek, 20 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Kto weźmie lotnisko?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 listopada 2004, 21:30
Autor: (pim)

Rozsławiona w mediach spółka JK Energy&Logistics, w której Radzie Nadzorczej przez sześć miesięcy pracowała żona Józefa Oleksego, wygrała przetarg na dzierżawę bazy paliwowej na bialskim lotnisku. Umowa nie została jeszcze podpisana.

Spółka jest zainteresowana przejęciem 5,29 ha gruntu z 22 budynkami i 37 zbiornikami na paliwo o łącznej kubaturze ponad 4,4 tys. metrów sześciennych. Cena wywoławcza na dzierżawę wynosiła 30 tys. zł. miesięcznie, JK Energy&Logitics zaproponowała 500 zł więcej.
– Dopóki umowa nie zostanie podpisana, firma ta jest jedynie kandydatem na dzierżawcę. Kontrahent powinien zagwarantować, że lotnisko nie będzie wykorzystywane do celów niezgodnych z pierwotnym przeznaczeniem – stwierdził Sławomir Sieradzki, kierownik działu obsługi medialnej Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie.
Sieradzki twierdzi, że agencja ciągle poszukuje kontrahenta na dzierżawę całego lotniska w Białej Podlaskiej. Nie jest bowiem zadowolona ze współpracy z firmą „Gebor”, z która wiąże ją na razie list intencyjny. – Prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie – dodaje.
Ryszard Grabas, szef firmy „Gebor” jest zdumiony tym stwierdzeniem Sieradzkiego. Podkreśla, że już w grudniu będzie miał biznes plan na bialskie cargo.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!