niedziela, 23 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Lekarze w Internecie

Dodano: 2 grudnia 2002, 17:59
Autor: (rob)

Coraz więcej instytucji z naszego regionu promuje się za pośrednictwem stron internetowych. Szkoły, przedszkola, a nawet Kościoły zachwalają swoje walory w Sieci. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, aby nie pozostać w tyle utworzył swoją witrynę.

Wpisując w naszej przeglądarce adres www.szpital.bialapodlaska.pl znajdziemy dosyć ciekawie prezentujący się serwis internetowy. Są tam informacje dotyczące oddziałów szpitalnych, poradni specjalistycznych oraz warunków rejestracji i przyjęć. Ponadto publikowane są wiadomości o prowadzonych przez placówkę przetargach. Wiele treści merytorycznych na podstronach zostało dodatkowo opatrzone kolorowymi zdjęciami. Co prawda na razie nie wszystkie odnośniki na oficjalnej stronie WSzS są aktywne, ale jak zapewnił nas dyrektor szpitala Henryk Konon wkrótce to się zmieni.
- Postaramy się, żeby serwis służył jak najlepiej wszystkim pacjentom. Będziemy starali się na bieżąco aktualizować wszystkie jego elementy tak, aby był on jeszcze bardziej atrakcyjny i przystępny dla interneutów - zaznacza dyrektor Henryk Konon.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24