Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

24 kwietnia 2016 r.
21:45

Uciekł w kajdankach kiedy policjanci prowadzili go do radiowozu. Szukają go

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 41 A A

21-latek wyrwał się policjantom kiedy prowadzili go do radiowozu i uciekł. Trwają poszukiwania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14 w Janowie Podlaskim.

21-letni mężczyzna miał odbyć karę 37 dni więzienia. Mężczyzna nie płacił nałożonej grzywny, więc karę zamieniono na odsiadkę. Kiedy policjanci mieli go wieźć do więzienia i prowadzili go do radiowozu w kajdankach mężczyzna wyszarpał się i uciekł.

- Trwają poszukiwania 21-latka. Policjanci będą sprawdzać również dlaczego doszło do zdarzenia - mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janowiec / 25 kwietnia 2016 o 13:56

Ci policjanci powinni zostać wydaleni z policji w trybie natychmiastowym i powinni starać się o pracę w janowskiej stadninie jako koniusze. A tego typa co im spier dolił należy dorwać , wpier dolić pał aby miał poodbijane płuca i nerki .  Następnie wsadzić do kryminału aby tam robił za rurę bardaszą , parówę i panienkę. A swoją drogą to jest taka łamaga i mazepa że ja do tej pory zachodzę w głowę jak ten pastuch im uciekł . 

Avatar
M. / 25 kwietnia 2016 o 13:21

Komendant powinien stracić stanowisko za brak nadzoru

a co on z nimi za ręke chodzi na każdą akcje :D beka z typa

Avatar
m. / 25 kwietnia 2016 o 13:19

Co to za Policja ??? Znam tego kolesia co im uciekł od małego! On zawsze zasmarkany i z glutem pod nosem chodził po wiosce. Jak takiego frajera nie można było dogonić ?????

Widocznie tak go znasz żę go nie znasz a na pewno ma więcej do powiedzienia szczeniaku niż Ty tak myśle :)

Avatar
M. / 25 kwietnia 2016 o 13:18

Co to za Policja ???  :D  Jak nie umieli Janowskiego Cepa dogonić to chociaż mogliby cwela zastrzelić byłoby ciekawiej, telewizja by przyjechała a jednego śmiecia byłoby mniej.

Rodzine CI powinni zastrzelić stara ku*** byś wtedy śmieciu tak nie pisał -,- pier***ona łajzo

Avatar
M. / 25 kwietnia 2016 o 13:17

Normalnie jak czytam te komentarze jebanych mocherów typu nie lepiej było pójść do mopsu po zasiłek czy coś to mnie nadgarstki pękają. Typie kto CI w MOPSIE da kurwa kase na grzywne :D w MOPSIE to tylko cyganom daja hajs kurwa haha - beka w chuj jebane mocherowe cymbały nauczcie się życia i pierdolcie farmazony jebane nie pozdrawiam cwele bite

Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 12:31
Teraz wszyscy Policjanci zaczną biegać aby polepszyć formę :D aby więcej takiego wstydu nie było :P
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 10:54
Wstyd i hańba dla Policji.Człowiek w kajdankach ucieka dwóm policjantom!Może czas popatrzeć na warunki fizyczne i wagę policjantów!?Bo albo cherlawi do przesady ale z układu przyjęci lub spaśnięci do przesady,po 30,40 kg nadwagi i gdzie taki pobiegnie?
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 10:44
Co za typ z tego co uciekł.Nie lepiej było zapłacić grzywnę - rozłożyć ją na raty - jak nie miał to pójść do MOPS-u i poprosić o zasiłek niż trafić do Aresztu a uciekając to już całkiem pogorszy sytuacje swoją.
Avatar
Kulfon Maniek / 25 kwietnia 2016 o 10:35

Co to za Policja ???  :D  Jak nie umieli Janowskiego Cepa dogonić to chociaż mogliby cwela zastrzelić byłoby ciekawiej, telewizja by przyjechała a jednego śmiecia byłoby mniej.

Avatar
Spe-rma / 25 kwietnia 2016 o 10:23

A może to jeden z tych Janowskich przemytników co sprzedają znajomych do Straży Granicznej i Urzędu Celnego? Może 

Avatar
Janowiec / 25 kwietnia 2016 o 13:56

Ci policjanci powinni zostać wydaleni z policji w trybie natychmiastowym i powinni starać się o pracę w janowskiej stadninie jako koniusze. A tego typa co im spier dolił należy dorwać , wpier dolić pał aby miał poodbijane płuca i nerki .  Następnie wsadzić do kryminału aby tam robił za rurę bardaszą , parówę i panienkę. A swoją drogą to jest taka łamaga i mazepa że ja do tej pory zachodzę w głowę jak ten pastuch im uciekł . 

Avatar
M. / 25 kwietnia 2016 o 13:21

Komendant powinien stracić stanowisko za brak nadzoru

a co on z nimi za ręke chodzi na każdą akcje :D beka z typa

Avatar
m. / 25 kwietnia 2016 o 13:19

Co to za Policja ??? Znam tego kolesia co im uciekł od małego! On zawsze zasmarkany i z glutem pod nosem chodził po wiosce. Jak takiego frajera nie można było dogonić ?????

Widocznie tak go znasz żę go nie znasz a na pewno ma więcej do powiedzienia szczeniaku niż Ty tak myśle :)

Avatar
M. / 25 kwietnia 2016 o 13:18

Co to za Policja ???  :D  Jak nie umieli Janowskiego Cepa dogonić to chociaż mogliby cwela zastrzelić byłoby ciekawiej, telewizja by przyjechała a jednego śmiecia byłoby mniej.

Rodzine CI powinni zastrzelić stara ku*** byś wtedy śmieciu tak nie pisał -,- pier***ona łajzo

Avatar
M. / 25 kwietnia 2016 o 13:17

Normalnie jak czytam te komentarze jebanych mocherów typu nie lepiej było pójść do mopsu po zasiłek czy coś to mnie nadgarstki pękają. Typie kto CI w MOPSIE da kurwa kase na grzywne :D w MOPSIE to tylko cyganom daja hajs kurwa haha - beka w chuj jebane mocherowe cymbały nauczcie się życia i pierdolcie farmazony jebane nie pozdrawiam cwele bite

Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 12:31
Teraz wszyscy Policjanci zaczną biegać aby polepszyć formę :D aby więcej takiego wstydu nie było :P
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 10:54
Wstyd i hańba dla Policji.Człowiek w kajdankach ucieka dwóm policjantom!Może czas popatrzeć na warunki fizyczne i wagę policjantów!?Bo albo cherlawi do przesady ale z układu przyjęci lub spaśnięci do przesady,po 30,40 kg nadwagi i gdzie taki pobiegnie?
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 10:44
Co za typ z tego co uciekł.Nie lepiej było zapłacić grzywnę - rozłożyć ją na raty - jak nie miał to pójść do MOPS-u i poprosić o zasiłek niż trafić do Aresztu a uciekając to już całkiem pogorszy sytuacje swoją.
Avatar
Kulfon Maniek / 25 kwietnia 2016 o 10:35

Co to za Policja ???  :D  Jak nie umieli Janowskiego Cepa dogonić to chociaż mogliby cwela zastrzelić byłoby ciekawiej, telewizja by przyjechała a jednego śmiecia byłoby mniej.

Avatar
Spe-rma / 25 kwietnia 2016 o 10:23

A może to jeden z tych Janowskich przemytników co sprzedają znajomych do Straży Granicznej i Urzędu Celnego? Może 

Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 21 9

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 10 2

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 5 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 3

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 31 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 10

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!