poniedziałek, 1 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Samochodem przez ścianę ognia

Dodano: 26 sierpnia 2002, 16:42
Autor: Marek Czech

Wspaniała pogoda i atrakcyjny program imprezy to recepta na udany festyn. Tak było 25 sierpnia w Drelowie, gdzie przy dźwiękach zespołów dance bawiło się około trzy tysiące osób.

Publiczność porywały do tańca takie znane discopolowe zespoły muzyczne jak: Passat, Trio Dance, Glimax i Fortex. Gwiazda wieczoru, formacja D-bomb pokazała swoim występem, że jej miejsce słusznie znajduję się w ścisłej czołówce rodzimej sceny dance. Przed drelowską sceną najlepiej bawiła się nastoletnia część publiczności. Atrakcją festynu był występ popularnego kaskadera Sławomira Salwy. Każdy mógł podziwiać jego kunszt. A było na co patrzeć. Mistrz wykonał bardzo efektownie przejazd samochodem przez ścianę ognia oraz dokonał widowiskowego samopodpalenia. Oczywiście wszystko działo się pod baczną kontrolą strażaków z drelowskiej OSP, organizatorów niedzielnej zabawy. Występ Sławomira Salwy, który wyszedł z tego pokazu bez żadnego uszczerbku na zdrowiu, był pierwszym tego typu w Drelowie.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się przeloty motolotnią oraz strzelanie z broni pneumatycznej do celu. Zwycięzcom przyznano okolicznościowe dyplomy oraz drobne upominki. Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach niedzielnego "Zakończenia wakacji”, którym zaoferowano wesołe miasteczko i przejażdżki bryczką.
Wstęp na festyn dla najmłodszych był bezpłatny, starsi musieli zapłacić 5zł. Ale dochód z imprezy był szczytny. - Pieniądze zostaną przeznaczone na modernizację sprzętu ratowniczego, zakupimy również autopompę - mówi Zygmunt Szabaciuk z OSP Drelów. Festyn zakończył w późnych godzinach nocnych efektowny pokaz sztucznych ogni.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24