niedziela, 25 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Sesja pochwalna

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 kwietnia 2006, 18:33
Autor: (pim)

15 osób za, żadnego sprzeciwu, 7 osób wstrzymujących się
od głosu – to wynik głosowania nad absolutorium dla prezydenta Andrzeja Czapskiego. Takiego wyniku chyba niewielu się spodziewało, bo podczas głosowania w komisjach Rewizyjnej oraz Rozwoju Gospodarczego i Budżetu przeważały osoby wstrzymujące się od głosu. A to by oznaczało nie udzielenie absolutorium.


Na sesji poprzedzającej długi weekend radni byli wyjątkowo zgodni i niechętni do dyskusji. Odezwało się tylko dwóch: Marian Burda, przewodniczący Komisji Rewizyjnej i Jerzy Sadowski, przewodniczący rady. Pierwszy, który jest zdecydowanym przeciwnikiem obecnego prezydenta, skrytykował go za wykorzystywanie samochodu służbowego do prywatnych celów. Przyznał jednak, że zahamowane zostało zadłużanie miasta i wnioskował za udzieleniem Czapskiemu. Jerzy Sadowski rozpływał się w pochwałach. Podkreślił,
iż Regionalna Izba Obrachunkowa wysoko oceniła wykonanie bialskiego budżetu w 2005 r. – Mamy świadomość, że był to dobry rok i osiągnęliśmy dużo. Trzeba pamiętać o pozyskanych dotacjach unijnych – wyliczał zasługi Sadowski.
Prezydent dziękował radnym za życzliwe opinie. Dodał, iż teraz przy użytkowaniu samochodu służbowego do celów prywatnych składa podania i za każdym razem się rozlicza.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!