niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Śpiewający autorzy

Dodano: 24 marca 2002, 16:01
Autor: Monika Dudzik

Ruszyły już w Radzyniu Podlaskim przygotowania do Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "Oranżeria 2002 . Z roku na rok cieszy się ona coraz większą popularnością, przyciąga młodych artystów, dla których występ w jej ramach jest szansą pokazania się na tzw. bardziej "światowych” scenach, chociażby w Krakowie na przeglądzie piosenki studenckiej.

Radzyńskie spotkania mają swą wierną publiczność, która nigdy nie zawodzi. Poza tym "Oranżeria” to nie tylko prezentacje młodych artystów i zajęcia warsztatowe prowadzone przez tych wybitnych, ale też koncerty bardzo znanych wykonawców. W ubiegłym roku imprezę otwierał koncert Starego Dobrego Małżeństwa, a zamykał znakomity występ Stanisława Sojki. Tegoroczna impreza planowana jest podczas ostatniego wakacyjnego weekendu, 30 sierpnia do 1 września.
W przeglądzie - a ściślej mówiąc w jego części konkursowej - może wziąć udział autor lub zespół, który do 10 sierpnia na adres Radzyńskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji (ul. Jana Pawła II 4, 21-300 Radzyń Podlaski; z dopiskiem "Oranżeria” ) nadeśle czytelnie wypełnioną kartę uczestnika wraz z kasetą magnetofonową zawierającą nagranie przewidziane do konkursowego wykonania (3 utwory autorskie lub z tekstem innego poety). Uczestnicy poprzednich edycji nie musza nadsyłać kaset. Łączny czas wykonania to maksimum 15 minut. Pod uwagę nie będą brane: utwory odtwarzane z dyskietek, półplayback i akompaniament z keyboardów.
W terminie do 20 sierpnia organizator zobowiązuje się przekazać pisemnie lub telefonicznie informację o zakwalifikowaniu kandydatów do konkursu. Dodatkowym warunkiem uczestniczenia jest uiszczenie opłaty w wysokości 50 złotych (w zamian organizator zapewnia nocleg i wyżywienie). Uczestnicy i ich opiekunowie przyjeżdżają na koszt własny.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24