środa, 21 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Śpiewający autorzy

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 marca 2002, 16:01
Autor: Monika Dudzik

Ruszyły już w Radzyniu Podlaskim przygotowania do Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "Oranżeria 2002 . Z roku na rok cieszy się ona coraz większą popularnością, przyciąga młodych artystów, dla których występ w jej ramach jest szansą pokazania się na tzw. bardziej "światowych” scenach, chociażby w Krakowie na przeglądzie piosenki studenckiej.

Radzyńskie spotkania mają swą wierną publiczność, która nigdy nie zawodzi. Poza tym "Oranżeria” to nie tylko prezentacje młodych artystów i zajęcia warsztatowe prowadzone przez tych wybitnych, ale też koncerty bardzo znanych wykonawców. W ubiegłym roku imprezę otwierał koncert Starego Dobrego Małżeństwa, a zamykał znakomity występ Stanisława Sojki. Tegoroczna impreza planowana jest podczas ostatniego wakacyjnego weekendu, 30 sierpnia do 1 września.
W przeglądzie - a ściślej mówiąc w jego części konkursowej - może wziąć udział autor lub zespół, który do 10 sierpnia na adres Radzyńskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji (ul. Jana Pawła II 4, 21-300 Radzyń Podlaski; z dopiskiem "Oranżeria” ) nadeśle czytelnie wypełnioną kartę uczestnika wraz z kasetą magnetofonową zawierającą nagranie przewidziane do konkursowego wykonania (3 utwory autorskie lub z tekstem innego poety). Uczestnicy poprzednich edycji nie musza nadsyłać kaset. Łączny czas wykonania to maksimum 15 minut. Pod uwagę nie będą brane: utwory odtwarzane z dyskietek, półplayback i akompaniament z keyboardów.
W terminie do 20 sierpnia organizator zobowiązuje się przekazać pisemnie lub telefonicznie informację o zakwalifikowaniu kandydatów do konkursu. Dodatkowym warunkiem uczestniczenia jest uiszczenie opłaty w wysokości 50 złotych (w zamian organizator zapewnia nocleg i wyżywienie). Uczestnicy i ich opiekunowie przyjeżdżają na koszt własny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!