środa, 21 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Uczelnie w cyberprzestrzeni

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 stycznia 2002, 15:02

Rektorzy szkół wyższych z naszego regionu stawiają na nowoczesność, promując swoje placówki oświatowe w Internecie.

Większość uczniów ostatnich klas szkół średnich, którzy myślą o wyborze odpowiedniej dla siebie uczelni, często po pierwsze informacje na temat studiów sięga do Internetu. Ważne jest więc, aby każdy uczelniany serwis internetowy zawierał w sobie jak najwięcej pożytecznych informacji. W cyberprzestrzeni możemy poznać już dziś bialski ZW AWF, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Białej Podlaskiej oraz Wyższą Szkołę Biznesu i Administracji w Łukowie.
Wśród nich niewątpliwie prym wiedzie strona internetowa Zamiejscowego Wydziału warszawskiej AWF z siedzibą w Białej Podlaskiej. Pod adresem www.iwfis.edu.pl znajdziemy bardzo ładnie prezentująca się witrynę, za pośrednictwem, której poznamy bogatą historię placówki, ofertę dydaktyczną, bazę szkoleniową oraz kadrę uczelnianą. Ponadto można tam znaleźć szereg informacji dotyczących rekrutacji młodzieży oraz codziennej działalności uczelni. Serwis wyposażono też w bardzo dobrą wyszukiwarkę wewnętrzną, dzięki której odnalezienie interesujących informacji jest niezwykle proste. Kolejną mocną stroną serwisu jest to, iż dane w nim zawarte są bardzo często aktualizowane.
Ciekawie prezentuje się serwis Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Białej Podlaskiej. Wchodząc na stronę www.pwsz.bialapodlaska.pl możemy zapoznać się z szeregiem odnośników przedstawiających, m.in. strukturę, historię, władze oraz bazę dydaktyczną i kadrową uczelni. Strona zawiera też informacje o rozkładzie programowym na wszystkich dostępnych kierunkach kształcenia oraz zasadach przyjmowania nowych studentów. Dla osób, które pragną wiedzieć więcej, umożliwiono zadawanie pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej i księgi gości. Swoją stronę posiada też Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Łukowie. Pod adresem www.wsbia.edu.pl znajdziemy witrynę, dzięki której poznamy władze, kadrę, ofertą edukacyjną i organizacyjną. Do dyspozycji internautów udostępniono też sporo informacji dotyczących zasad rekrutacji, organizacji studiów oraz opłat za kształcenie w WSBiA.
Bialskie Kolegium Licencjackie Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, które działa pod patronatem Podlaskiej Fundacji Wspierania Talentów jest obecne w sieci właśnie za pośrednictwem oficjalnej strony fundacji. Wpisując w naszej przeglądarce internetowej adres www.pfwt.com.pl możemy poznać aktualne informacje o kierunkach kształcenia, ofertę edukacyjną i szkoleniową bialskiego kolegium licencjackiego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!