wtorek, 20 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Wszystkich Świętych: Zmiany w organizacji ruchu wokół bialskich cmentarzy

  Edytuj ten wpis
Autor: (pim)

Od dziś do wtorku w obrębie bialskich cmentarzy wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Oto najważniejsze.

• W rejonie cmentarza katolickiego przy ul. Janowskiej obowiązuje zakaz zatrzymywania się na odcinku od ul. Nowej do Garncarskiej oraz na ul. Nowej (od ul. Prostej do Janowskiej.

Wjazd na parking i wyjazd z dużego przycmentarnego parkingu jest dopuszczony od ul. Janowskiej oraz Artyleryjskiej, zgodnie z istniejącym oznakowaniem.

Postój samochodów w rejonie cmentarza katolickiego jest możliwy na parkingu przy cmentarzu, na ul. Janowskiej od ul. Garncarskiej do placu Wolności po jednej stronie, na ul. Sadowej i Prostej po jednej stronie ulicy oraz na parkingu zlokalizowanym przy ul. Przechodniej (pomiędzy ul. Janowską i Piłsudskiego na terenie po byłym przedszkolu).

• Zmiany wprowadzono też w rejonie cmentarza komunalnego przy K-2. Przejazd do cmentarza odbywa się nowym dojazdem do cmentarza ze skrzyżowania z drogą krajową nr 2 i aleją Solidarności.

– Parkować na parkingu należy jest zgodnie z oznakowaniem poziomym. Można też parkować na terenach zielonych przyległych do cmentarza. Na drodze dojazdowej do cmentarza obowiązuje zakaz postoju. Ustawiono tam znaki drogowe w celu umożliwienia przejazdu autobusom komunikacji zbiorowej – informuje Jarosław Kostecki, naczelnik Wydziału Dróg i Transportu Urzędu Miasta.

• Od soboty do wtorku zostaną uruchomione dodatkowe kursy autobusów, które umożliwią mieszkańcom Białej Podlaskiej dojazd na cmentarz komunalny i parafialny.

• 30 i 31 października autobusy linii E, P i T kursują jak w soboty. Te linie obsługiwane będą jednak przez pojazdy o zwiększonej pojemności

• W poniedziałek linia E kursuje jak w niedziele i święta. Dodatkowo wydłużone zostaną 2 kursy z ul. Twardej do cmentarza komunalnego o godz. 16.10 i 17.10 oraz z cmentarza komunalnego o godz. 16.45 i 17.45; linia P kursuje co godzina od godz. 8.15 do godz. 17.54 z dworca PKP; linia T kursuje co godzinę od 8.05 do 18.44 z Terebelskiej (pętla).

• We wtorek linia E kursuje jak w dzień roboczy. Dodatkowo wydłużony zostanie kurs z ul. Twardej do cmentarza komunalnego o godz. 16.37 oraz z cmentarza komunalnego o godz. 17.11; linia P kursuje od godz. 10.10 do godz. 17.29 z dworca PKP; linia T kursuje od godz. 11.10 do godz. 17.9 z Terebelskiej (pętla).

1 i 2 listopada wspomniane linie obsługiwane będą przez autobusy o zwiększonej pojemności.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!