piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Z Dziennikiem na power metalowy koncert


Ostatnie próby przed dzisiejszym występem na scenie. Marcin Szumiło sprawdza sprzęt
Ostatnie próby przed dzisiejszym występem na scenie. Marcin Szumiło sprawdza sprzęt

Dziś o godz. 19 w bialskim pubie "Rudy Kot” rozpocznie się koncert jubileuszowy z okazji 10-lecia istnienia jednego z najbardziej znanych na Podlasiu zespołów promujących muzykę power metal - "Gutter Sirens”.

Kapela powstała w październiku 1992 roku i była jedną z pierwszych w naszym regionie, która postanowiła grać tzw. ciężką muzykę.
Dotychczas grupa, złożona z pięciu osób, wydała dwie anglojęzyczne płyty, które zyskały pochlebne opinie krytyków muzycznych z kraju.
Ostatni krążek pt. "Memory Analysis” szczególnie podobał się jednej z niemieckich wytwórni fonograficznych, która postanowiła rozpocząć współpracę z zespołem. Jak twierdzi Krzysztof Domański, lider grupy, "GS” mogą już oficjalnie pochwalić się zawarciem kontraktu płytowego. Niebawem ich ostatnia propozycja zostanie wydana przez profesjonalistów z SHARK Records i trafi na rynek. - Wszelkie umowy związane z wydaniem naszego krążka zostały już podpisane. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni - dodaje wokalista. Podczas kilkugodzinnego koncertu u boku Syren wystąpi bialski zespół "ÓHÓ” oraz chełmska grupa "Climate”. Pod koniec imprezy przewidziano również małe "jam sesion”, podczas którego na scenie pojawią się znane postacie podlaskiej sceny rockowej. Cena wejściówki na dzisiejszą imprezę wynosi 8 zł (w tym jedno piwo gratis). Dla naszych Czytelników mamy kilka bezpłatnych wejściówek.

Bilety dla 10

Pierwsze dziesięć osób, które przed wejściem do pubu pokaże dzisiejsze wydanie Dziennika Wschodniego wejdzie za darmo.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24