sobota, 23 maja 2015 r.

Bialczanka w serialu "Na dobre i na złe”

Dodano: 24 listopada 2013, 16:33
Autor: Ewelina Burda
Kasia Sawczuk pochodzi  z Białej Podlaskiej, obecnie mieszka w Warszawie. W środę zobaczymy ją w ser
Kasia Sawczuk pochodzi z Białej Podlaskiej, obecnie mieszka w Warszawie. W środę zobaczymy ją w ser

17-letnia Katarzyna Sawczuk z Białej Podlaskiej, na stałe związana z Teatrem Muzycznym Roma, zagra w serialu "Na dobre i na złe”.

Odcinek z jej udziałem telewizyjna "dwójka” wyemituje już w najbliższą środę. Bialczanka wcieli się w postać Nataszy, uczennicy szkoły baletowej, która trafi do szpitala ze zmiażdżoną stopą.

To nie pierwsza filmowa przygoda nastolatki.

– Zagrałam główną rolę w etiudzie studenckiej "Koniec lata”. Pojawiłam się też w serialu komediowym "Do dzwonka Caffe”. A rok temu dostałam rolę w serialu "Hotel 52”. Wcielam się w postać dziewczyny Łukasza (Maciej Musiał). Już drugi sezon mam okazję pracować w tej produkcji – opowiada Kasia. 17-latka występuje również w przestawieniach Teatru Muzycznego Roma, m.in. w musicalu "Aladyn Junior”.

Dziewczyna przeprowadziła się z Białej Podlaskiej do Warszawy. - Obecnie, uczę się w II klasie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. J. Grotowskiego. Ponadto uczęszczam na zajęcia do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego – precyzuje młoda artystka.

Okazuje się, że bialczanka na swoim koncie ma również sukcesy wokalne. – Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam pod okiem Ireneusza Parafiniuka, instruktora zespołu Chwilka. Za jego namową, jako siedmiolatka po raz pierwszy wystąpiłam w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola”. Później, zaśpiewałam m.in. na koncercie charytatywnym "Dzieci dzieciom” na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?”, a w 2009 roku wzięłam udział w programie telewizyjnym "Mam talent”– wspomina.
Czytaj więcej o:
0 komentarzy
Skomentuj
Na czas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość
komentowania na naszym forum. Zapraszamy do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.
Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje