Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biłgoraj

3 stycznia 2017 r.
20:18

Żałoba w Biszczy po tragicznej śmierci braci

Autor: Zdjęcie autora TOMA
87 17 A A

Dwóch braci w wieku 16 i 20 lat zginęło w wypadku, do którego doszło w poniedziałek przed godz. 17 w okolicach zalewu w Biszczy (pow. biłgorajski). Ocalał tylko kierowca. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-latek kierujący audi A4 na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, dachował, a następnie uderzył w rosnące na poboczu drzewa. Na miejscu śmierć poniosło dwóch pasażerów – relacjonuje st. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Kierowca został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Okoliczności zdarzenia bada policja i prokuratura.

Bracia, którzy zginęli w wypadku byli mieszkańcami Biszczy. We wtorek wójt gminy ogłosił żałobę, która ma potrwać do dnia ich pogrzebu. W tym czasie na budynkach Urzędu Gminy i podległych mu jednostek organizacyjnych ma być wywieszona flaga z kirem. Zalecono także odwołanie wszystkich imprez o charakterze rozrywkowym.

Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 18:11
Do GOSCIA; Zgadzam się żałoby nie bylo.. ale jak mi wiadomo to Ci bracia pochodzili z Aleksandrowa wiec niby czemu biszcza miałaby obchodzic żałobę? Tylko osoby ktore doświadczyły takiego przeżycia na wlasnej skórze wiedzą jaki to jest ból. My mozemy pisac swoje mądrości ze kierowca pijany kto mu dal samochód dlaczego bracia wsiedli do tego samochodu ale sa to juz puste słowa..
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:55
Też straciłam syna w wypadku miał19 lat współczuję rodzinie podwójna tragedia i najlepiej nie osądzać bo to nic nie pomoże rodzinie może sprawić dodatkową przykrość.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:12
Nie tak dawno w Biszczy utopilo sie tez dwóch braci i nikt żałoby nie oglosil... Dlaczego? Przeciez jeden za 2 oddal życie
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 15:18
Wiecie co? Macie takie głupie myslenie... w czym wam przeszkadza żałoba? Mysle ze to jest okropna tragedia warta opuszczenia flagi.. a czy normalni prości ludzie nie zasługują na to? To ze ktos nie jest prezydentem czy wyższym rangą to nie moze miec ogloszonej żałoby?? Jeśli kogos nie ruszyła ta sytuacja to prosze bardzo mozecie sie bawic pic wójt wam glowy nie urwie...
Avatar
homo homini lupus / 4 stycznia 2017 o 08:13
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PROSTE PYTANIA - ILE ALKOHOLU SPOŻYLI CI, CO ZGINĘLI - PO CO WSIADALI DO SAMOCHODU Z PIJANYM KIEROWCĄ -  TA GMINNA ŻAŁOBA, ŚWIADCZY O DEBILU WÓJCIE
niech wójt zarządzi jeszcze obowiązkowo czarne wstążki na antenach samochodów,biały marsz milczenia i syreny strażackie mają wyć co pół godziny ! Ale przede wszystkim na znak  protestu (przeciw wrednej wodzie ognistej co przez nią to wszystko) wylać pod drzewo cały alkohol ze sklepów w gminie !
Wypowiedzi powyższe charakterystyczne są dla osobników o zanikowej moralności, którym bliżej do bezrozumnych zwierząt niż ludzi.
Wypowiedzi powyższe charakterystyczne są dla osobników o zanikowej moralności, którym bliżej do bezrozumnych zwierząt niż ludzi. rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 08:13
Ja też uważam że drzewa na poboczu dróg to pomyłka. Powinni sadzić coś w rodzaju żywopłotu: chroniłoby przed wiatrem i śniegiem a raczej nikt by się na tym nie zabił co najwyżej porysował lakier.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 08:11
Prawdziwa tragedia, stracić jednocześnie dwoje dzieci u progu dorosłości. Serce może pęknąć! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 01:00
Bo kim takim oni byli ze załoga od razu
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 00:59
W takim przypadku należy codziennie robić żałobę w innym mieście bo takie wypadki są codziennie
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 o 00:12
Głupota głupotą, ale drzewa przy drogach przydatne były w dawnych czasach. Wyznaczały szlak, zwłaszcza w zimie, a z kolei w lecie dawały cień i trochę ochłody. Niestety, teraz pojazdy poruszają się trochę szybciej i cień, zamiast ochłody, potrafi dawać efekt nieznośnego migotania, no i przede wszystkim, zbyt wielu ludzi w zderzeniach z drzewami ginie. I wcale mi nie chodzi o głupków, którzy się o to proszą, ale o tych, którym np. strzeliła opona, których ktoś zepchnął z drogi, albo próbowali uniknąć kolizji z jakimiś mistrzem kierownicy lub zwierzęciem. W obecnych czasach zdecydowanie bardziej pożyteczne, zwłaszcza dla bezpieczeństwa, są żywopłoty. 
Głupota głupotą, ale drzewa przy drogach przydatne były w dawnych czasach. Wyznaczały szlak, zwłaszcza w zimie, a z kolei w lecie dawały cień i trochę ochłody. Niestety, teraz pojazdy poruszają się trochę szybciej i cień, zamiast ochłody, potrafi dawać efekt nieznośnego migotania, no i przede wszystkim, zbyt wielu ludzi w zderzeniach z drzewami ginie. I wcale mi nie chodzi o głupków, którzy się o to proszą, ale o tych, którym np. strzeliła opona, których ktoś zepchnął z drogi, albo próbowali uniknąć kolizji z jakimiś mistrzem kierownicy lub ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 18:11
Do GOSCIA; Zgadzam się żałoby nie bylo.. ale jak mi wiadomo to Ci bracia pochodzili z Aleksandrowa wiec niby czemu biszcza miałaby obchodzic żałobę? Tylko osoby ktore doświadczyły takiego przeżycia na wlasnej skórze wiedzą jaki to jest ból. My mozemy pisac swoje mądrości ze kierowca pijany kto mu dal samochód dlaczego bracia wsiedli do tego samochodu ale sa to juz puste słowa..
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:55
Też straciłam syna w wypadku miał19 lat współczuję rodzinie podwójna tragedia i najlepiej nie osądzać bo to nic nie pomoże rodzinie może sprawić dodatkową przykrość.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 17:12
Nie tak dawno w Biszczy utopilo sie tez dwóch braci i nikt żałoby nie oglosil... Dlaczego? Przeciez jeden za 2 oddal życie
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 15:18
Wiecie co? Macie takie głupie myslenie... w czym wam przeszkadza żałoba? Mysle ze to jest okropna tragedia warta opuszczenia flagi.. a czy normalni prości ludzie nie zasługują na to? To ze ktos nie jest prezydentem czy wyższym rangą to nie moze miec ogloszonej żałoby?? Jeśli kogos nie ruszyła ta sytuacja to prosze bardzo mozecie sie bawic pic wójt wam glowy nie urwie...
Avatar
homo homini lupus / 4 stycznia 2017 o 08:13
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PROSTE PYTANIA - ILE ALKOHOLU SPOŻYLI CI, CO ZGINĘLI - PO CO WSIADALI DO SAMOCHODU Z PIJANYM KIEROWCĄ -  TA GMINNA ŻAŁOBA, ŚWIADCZY O DEBILU WÓJCIE
niech wójt zarządzi jeszcze obowiązkowo czarne wstążki na antenach samochodów,biały marsz milczenia i syreny strażackie mają wyć co pół godziny ! Ale przede wszystkim na znak  protestu (przeciw wrednej wodzie ognistej co przez nią to wszystko) wylać pod drzewo cały alkohol ze sklepów w gminie !
Wypowiedzi powyższe charakterystyczne są dla osobników o zanikowej moralności, którym bliżej do bezrozumnych zwierząt niż ludzi.
Wypowiedzi powyższe charakterystyczne są dla osobników o zanikowej moralności, którym bliżej do bezrozumnych zwierząt niż ludzi. rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 08:13
Ja też uważam że drzewa na poboczu dróg to pomyłka. Powinni sadzić coś w rodzaju żywopłotu: chroniłoby przed wiatrem i śniegiem a raczej nikt by się na tym nie zabił co najwyżej porysował lakier.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 08:11
Prawdziwa tragedia, stracić jednocześnie dwoje dzieci u progu dorosłości. Serce może pęknąć! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 01:00
Bo kim takim oni byli ze załoga od razu
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 00:59
W takim przypadku należy codziennie robić żałobę w innym mieście bo takie wypadki są codziennie
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 o 00:12
Głupota głupotą, ale drzewa przy drogach przydatne były w dawnych czasach. Wyznaczały szlak, zwłaszcza w zimie, a z kolei w lecie dawały cień i trochę ochłody. Niestety, teraz pojazdy poruszają się trochę szybciej i cień, zamiast ochłody, potrafi dawać efekt nieznośnego migotania, no i przede wszystkim, zbyt wielu ludzi w zderzeniach z drzewami ginie. I wcale mi nie chodzi o głupków, którzy się o to proszą, ale o tych, którym np. strzeliła opona, których ktoś zepchnął z drogi, albo próbowali uniknąć kolizji z jakimiś mistrzem kierownicy lub zwierzęciem. W obecnych czasach zdecydowanie bardziej pożyteczne, zwłaszcza dla bezpieczeństwa, są żywopłoty. 
Głupota głupotą, ale drzewa przy drogach przydatne były w dawnych czasach. Wyznaczały szlak, zwłaszcza w zimie, a z kolei w lecie dawały cień i trochę ochłody. Niestety, teraz pojazdy poruszają się trochę szybciej i cień, zamiast ochłody, potrafi dawać efekt nieznośnego migotania, no i przede wszystkim, zbyt wielu ludzi w zderzeniach z drzewami ginie. I wcale mi nie chodzi o głupków, którzy się o to proszą, ale o tych, którym np. strzeliła opona, których ktoś zepchnął z drogi, albo próbowali uniknąć kolizji z jakimiś mistrzem kierownicy lub ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach 0 0

Od niedzieli puławska policja otrzymała już 9 zgłoszeń od właścicieli samochodów, których opony zostały przecięte ostrym narzędziem. Najwięcej przypadków zanotowano przy ul. 6 Sierpnia i Kołłątaja.

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 4

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!