Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

11 grudnia 2017 r.
9:06

Pracownikom Biedronki założono czujniki. Firma sprawdza, jak pracują

207 28 A A
Biedronka odpowiada, że to dla dobra pracowników
Biedronka odpowiada, że to dla dobra pracowników

Specjalne czujniki, które rejestrują, jak ciężko pracują kasjerki, założono pracownikom Biedronek. Część kasjerek twierdzi, że tego dnia musiały chodzić bez biustonoszy - donosi serwis money.pl

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chodzi o pracowników 20 Biedronek w całym kraju. Holtery założono kasjerom, zastępcom kierowników oraz kierownikom sklepów. Część z nich skarży się, że nie otrzymali wyjaśnienia, czemu ma to służyć. Nikt ich też miał nie uprzedzić, że będą mieli zakładane urządzenia.

- Urządzenia zakładano nam w pokoju socjalnym, do którego każdy mógł swobodnie wejść. Noszenie ich wymagało zdjęcia przez kobiety biustonoszy - opowiada serwisowi money.pl jeden z kasjerów Biedronki. Zamiast bielizny, pracownicy firmy zakładającej holtery, obwiązali kobiety bandażami.

Firma tłumaczy, że tego typu badania są zamawiane przez nią od wielu lat. Przeprowadza je łódzki Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera. Sieć sprawdza w ten sposób, jak ciężka jest praca w Biedronce. 

"Służy ono dwóm głównym celom: określeniu kosztu energetycznego na poszczególnych stanowiskach, co jest wymagane przez prawo pracy, oraz późniejszej analizie tych wyników i ewentualnemu wprowadzaniu zmian korzystnych dla pracowników, np. w systemie pracy sprzedawców" - czytamy w oświadczeniu przesłanym money.pl.

 

Zobacz także: iluminacje świąteczne w Lublinie

Czytaj więcej o:

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 07:55
obóz pracy normalnie. Żeby mi jakieś kuźwa czujniki zakładali? a co ja *** samochód jestem? mam nadzieję że pis zrobi z tym porządek.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 21:07
Niech skontroluja prace w nocy, gdzie jest kierownik i jeden kasjer i do rozlozenia 33 palety, sprzatniecie i umycie calego sklepu i magazynu... Na tej podstawie niech oblicza wydajnosc energetyczna, zapie...prz taki ze pot po tylku sie leje i nie ma czasu na przerwe nawet isc.
Avatar
.... .. / 12 grudnia 2017 o 07:43
Pogięło ich :(
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 06:27
Bez biustonoszy? W której Biedronce?!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 00:48
Dyrekcja biedronki tez nosiła? Dyrektorka ściągała biustonosz w socjalnym?
Avatar
zzzzzzzzzzz / 11 grudnia 2017 o 23:42
Te  twoje Bmw to chyba takie jak najdrosze whiski w biedronce podobno 30 letnie za 50 zl
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 22:31
sąd wypuszcza gwałciciela pedofila bez nadzoru - uczciwych ludzi korporacje obrączkują do nadzoru ?? CO Z TĄ WOLNOŚCIĄ? SĄDY TO DRWINA!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 20:42
niedługo pislamski reżim każdemu założy czujniki - Korea Północna Bis tylko nowocześniejsza
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 16:36
...bo to 20 letnia bmwica po nimieckim lekarzu, co to plakal jak sprzedawal :)
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 16:13
Przy noszeniu holtera wcale nie trzeba zdejmować stanika, ktoś tu bredzi...
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 07:55
obóz pracy normalnie. Żeby mi jakieś kuźwa czujniki zakładali? a co ja *** samochód jestem? mam nadzieję że pis zrobi z tym porządek.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 21:07
Niech skontroluja prace w nocy, gdzie jest kierownik i jeden kasjer i do rozlozenia 33 palety, sprzatniecie i umycie calego sklepu i magazynu... Na tej podstawie niech oblicza wydajnosc energetyczna, zapie...prz taki ze pot po tylku sie leje i nie ma czasu na przerwe nawet isc.
Avatar
.... .. / 12 grudnia 2017 o 07:43
Pogięło ich :(
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 06:27
Bez biustonoszy? W której Biedronce?!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 00:48
Dyrekcja biedronki tez nosiła? Dyrektorka ściągała biustonosz w socjalnym?
Avatar
zzzzzzzzzzz / 11 grudnia 2017 o 23:42
Te  twoje Bmw to chyba takie jak najdrosze whiski w biedronce podobno 30 letnie za 50 zl
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 22:31
sąd wypuszcza gwałciciela pedofila bez nadzoru - uczciwych ludzi korporacje obrączkują do nadzoru ?? CO Z TĄ WOLNOŚCIĄ? SĄDY TO DRWINA!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 20:42
niedługo pislamski reżim każdemu założy czujniki - Korea Północna Bis tylko nowocześniejsza
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 16:36
...bo to 20 letnia bmwica po nimieckim lekarzu, co to plakal jak sprzedawal :)
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 16:13
Przy noszeniu holtera wcale nie trzeba zdejmować stanika, ktoś tu bredzi...
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 58 5

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 267 32

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 114 55

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 5 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 54 18

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!