Złota Setka 2016. Zgłoś firmę do Rankingu Największych Firm Lubelszczyzny

Dodano: 7 kwietnia 2017, 13:16
Autor: dd

(fot. Maciej Kaczanowski)

Ruszamy z kolejną edycją Rankingu Największych Firm Lubelszczyzny Złota Setka. Po raz 21. sprawdzimy, które przedsiębiorstwa zarobiły w ubiegłym roku najwięcej, a które najszybciej się rozwijają.

Jak co roku w zestawieniu zaprezentujemy wyniki poszczególnych spółek – od zysków po wielkość eksportu, nakłady inwestycyjne i dynamikę zatrudnienia. Podstawowym i najważniejszym kryterium pozostaną jednak przychody z działalności gospodarczej w 2016 roku. To one zdecydują o miejscu firmy na liście największych przedsiębiorstw w regionie.

W poprzedniej edycji, podobnie jak dwa lata temu, na pierwszym miejscu rankingu znalazła się PGE Dystrybucja. Za nią uplasowała się Grupa Azoty Zakłady Azotowe w Puławach, a na trzecim spółka Emperia Holding. Przychody wszystkich stu firm, które znalazły się w zestawieniu wyniosły ok. 29 mld zł.

– Serdecznie zapraszam przedsiębiorców do udziału w naszym rankingu, gdyż Złota Setka powstaje nie tylko w oparciu o ogólnie dostępne dane, ale przede wszystkim dzięki ankietom wypełnianym przez firmy. Również w tym roku liczymy na współpracę i pomoc ze strony przedsiębiorców – mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego.

Ranking Złotej Setki będziemy przygotowywać w oparciu o wypełnione ankiety przesłane przez przedsiębiorców. POBIERZ ANKIETĘ - PDF

Udział w naszym rankingu jest bezpłatny

Zobacz także: Złota Setka 2015

Czytaj więcej o: biznes Złota Setka
Użytkownik niezarejestrowany
Chełmianin N
lol
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (25 kwietnia 2017 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najwięksi?! Najwięksi sknerusi, to tak. Zapewne wypłacają pracownikom najniższą krajową? Nic dziwnego, że lubelskie najbiedniejsze w Unii.
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (10 kwietnia 2017 o 10:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
TO KŁAMIE NA BADANIE!!! Lol jak się prawdy nie boisz pisz do uczonego i przekonaj jego, iż nie uchodzisz za głupiego i wyślij wszystkich na badania, co do jednego, czyli uczonych PAN, rządzącego oraz innych, którzy mądrość uznali i badań nie wymagali! Zbadaj IQ, bo w Twoim przypadku wskazane, byś mógł udowodnić, że szufladki poukładane i przekonaj naukowo, że w porządku z głową! Morał: zapał masz, honor masz, adresy znasz, to bierz się za pisanie i powysyłaj na badanie!!
Rozwiń
lol
lol (10 kwietnia 2017 o 07:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chełmianin N napisał:
PRAWDY SIĘ BOICIE? Firmy nie Lubelszczyzny, a z woj. lubelskiego, szanowny pismaku z Dziennika Wschodniego a kto nie chce zrozumieć, uchodzi za tępego! Nauka i rząd - Lubelszczyznę wam zmniejszyli i do lubelskiej ziemi - Wasze urojenia zawęzili a kto ma rację, niech napisze do rządu i PAN, iż mądrzy się pomylili i uzgodnijcie rację tam, bo z tego wynika, że mądrości brakuje Wam, albo się boicie, że przekonać - nie potraficie! Morał!! Historii Polski nie uda się zatuszować, ani zmienić, to po co bezmyślnie błaznować? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)     Ja się prawdy nie boię, zgłoś się na badania
Rozwiń
Gość
Gość (9 kwietnia 2017 o 20:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z tym pge to wielka wielka przesada.hipokryzja.
Rozwiń
Krzysztof
Krzysztof (9 kwietnia 2017 o 13:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
.śmiech pierwsze miejsce to opłata 12.000 zł i handlowcy od reklamy to przeforsują . Taka propozycja została złożona w jednym z banków. potej jeszcze ranking sms to też parę złoty dla DW. Obłuda 
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!