Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 maja 2012 r.
9:59
Edytuj ten wpis

16-latek uprawiał na podwórku marihuanę

Autor: Zdjęcie autora sad
0 5 A A
Krzak konopi (sxc)
Krzak konopi (sxc)

14 krzaków konopi indyjskich trzymał na własnym podwórku 16-letni mieszkaniec gm. Chełm. W domu miał też susz marihuany. Nie tylko miał, ale się nim dzielił. Ponad gram marihuany dał swojemu rówieśnikowi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na trop domowej plantacji policjanci wpadli wczoraj. Zaczęło się od tego, że na jednej z chełmskich ulic funkcjonariusze natknęli się na 16-latka. Ten na widok radiowozu zaczął się bardzo nerwowo zachowywać. Miał powód.

– Policjanci znaleźli przy młodym człowieku 1,3 grama suszu roślinnego, który okazał się marihuaną – mówi Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji.

Funkcjonariuszom nie zajęło wiele czasu, aby ustalić, skąd nastolatek wziął narkotyk. Trop doprowadził na posesję jego rówieśnika w gminie Chełm. Ten, jak się okazało trzymał w domu 3,84 gramy marihuany, a na podwórku miał mini-plantację.

– 14 krzaków konopi rosło w plastikowych pojemnikach – dodaje Czyż.

Teraz 16-latkami zajmie się sąd rodzinny i to on zdecyduje o ich dalszych losach.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbyszek / 15 lipca 2013 o 23:24

Spokojnie... Również jestem zdania że takie coś to nic szkodliwego, jednak jeżeli w naszym kraju jest to zakazane (niestety) to policja ma obowiązek łapać rolników... nawet nieletnich.

Avatar
Gość / 16 maja 2012 o 14:55
ej nie no to już szczyd deb-lizmu, dać władzę rządowi, który dostaje kasę od grup przestępczych za to żeby ich czarny rynek nie splajtował, tych się powinno łapać a nie gównarzeie. szkoda mi Polski, bo ona na tym cierpi
Avatar
Gość / 16 maja 2012 o 14:29
Złotą balchę policjantom dać - złapali bandytę!
Teraz niech posiedzi z 8 lat za rozprowadzanie tego strasznego narkotyku i jeszcze dowalcie mu domiar skarbowy, bo VATu nie odprowadził, tylko bezczelnie rozdawał!
Wiwat Policja!
Avatar
takiTAM / 16 maja 2012 o 14:16
jescze bym sprawdził czy warta jest ta trawa . bo jak znam życie pewnie to tylko zwykłe zielsko bez jakiejkolwiek mocy... małolat posadził dla szpanu ... nawet tego nie sprzedawał tylko rozdawał... policjanci w chełmie widze nie mają nic innego do roboty tylko za gównarzeiąsie uganiać ? widzać w chełmie mieście sexu i biznesu nie ma bandytów, złodziei i innej róznej maści tałatajstwa.
dajcie łepkowi dwie gumy po du..pie i do domu odechce mu sie hodowli i po temacie.
Avatar
Cypis / 16 maja 2012 o 14:03
Gratulacje dla chełmskiej Policji!

Powinni wsadzić 16 latka na 25 lat do więzienia żeby się wreszcie nauczył że z państwowym monopolem alkoholowo-tytoniowym nie można konkurować!.

Jeszcze raz gratuluję! Setki przestępców mogą czuć się bezpieczne!
Avatar
Zbyszek / 15 lipca 2013 o 23:24

Spokojnie... Również jestem zdania że takie coś to nic szkodliwego, jednak jeżeli w naszym kraju jest to zakazane (niestety) to policja ma obowiązek łapać rolników... nawet nieletnich.

Avatar
Gość / 16 maja 2012 o 14:55
ej nie no to już szczyd deb-lizmu, dać władzę rządowi, który dostaje kasę od grup przestępczych za to żeby ich czarny rynek nie splajtował, tych się powinno łapać a nie gównarzeie. szkoda mi Polski, bo ona na tym cierpi
Avatar
Gość / 16 maja 2012 o 14:29
Złotą balchę policjantom dać - złapali bandytę!
Teraz niech posiedzi z 8 lat za rozprowadzanie tego strasznego narkotyku i jeszcze dowalcie mu domiar skarbowy, bo VATu nie odprowadził, tylko bezczelnie rozdawał!
Wiwat Policja!
Avatar
takiTAM / 16 maja 2012 o 14:16
jescze bym sprawdził czy warta jest ta trawa . bo jak znam życie pewnie to tylko zwykłe zielsko bez jakiejkolwiek mocy... małolat posadził dla szpanu ... nawet tego nie sprzedawał tylko rozdawał... policjanci w chełmie widze nie mają nic innego do roboty tylko za gównarzeiąsie uganiać ? widzać w chełmie mieście sexu i biznesu nie ma bandytów, złodziei i innej róznej maści tałatajstwa.
dajcie łepkowi dwie gumy po du..pie i do domu odechce mu sie hodowli i po temacie.
Avatar
Cypis / 16 maja 2012 o 14:03
Gratulacje dla chełmskiej Policji!

Powinni wsadzić 16 latka na 25 lat do więzienia żeby się wreszcie nauczył że z państwowym monopolem alkoholowo-tytoniowym nie można konkurować!.

Jeszcze raz gratuluję! Setki przestępców mogą czuć się bezpieczne!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 1

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 1

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 6 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 4

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 21 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 66 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!