Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 lipca 2010 r.
11:14
Edytuj ten wpis

Chełm. Miasto zarządzane najoszczędniej

Autor: Zdjęcie autora moj
0 5 A A

Z raportu magazynu samorządowego "Wspólnota" wynika, że Chełm jest obecnie najoszczędniejszym z miast na prawach powiatu zarówno w województwie lubelskim, jak i w całej południowo-wschodniej Polsce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W rankingu zostały sklasyfikowane wszystkie polskie miasta. Chełm wypada w nim szczególnie dobrze.

Kryterium oceny były koszty związane z obsługą administracji publicznej. Okazuje się, że w przeliczeniu na mieszkańca Chełma wynoszą one około 200 zł.

Zamość znalazł się na jedenastym miejscu z kwotą 208 zł, a Biała Podlaska na czternastym z 218 zł. Najwięcej, bo aż 518 zł wypada na mieszkańca Sopotu.



Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Basetla / 28 lipca 2010 o 09:47
[quote name='Gość' date='27 lipiec 2010 - 23:57 ' timestamp='1280267857' post='321059']
Co tzn najoszczędniej? to zle czy dobrze?
[/quote]

Tzn., że szeregowi urzędnicy są źle wynagradzania, stulają uszy i pracują za marne grosze. Oni udają, że pracują a inni udają, że płacą.
Avatar
Gość / 27 lipca 2010 o 23:57
Co tzn najoszczędniej? to zle czy dobrze?
Avatar
Zenio / 24 lipca 2010 o 17:52
Zarabia się w chełmie tak mało bo F I S H musi spłacić kredyty, które nabrała!!!
Avatar
Władek / 22 lipca 2010 o 12:42
W takim razie proponuję pracę w TESKO. Tam lżej i nie trzeba się na tylu sprawach znać!!!!!!!!! Do roboty
Avatar
pracownik / 19 lipca 2010 o 14:36
Najoszczędniej?? a na czym zaoszczędzić?? na pracownikach najlepiej. Zarobki na poziomie kasjerki z Tesco lub gorzej a wymagania ho ho ho. Znajomość ustaw, przepisów wykonawczych, regulaminów i wszystko to za 1600 brutto. Wstyd Pani Prezydent, WSTYD!!!
Avatar
Basetla / 28 lipca 2010 o 09:47
[quote name='Gość' date='27 lipiec 2010 - 23:57 ' timestamp='1280267857' post='321059']
Co tzn najoszczędniej? to zle czy dobrze?
[/quote]

Tzn., że szeregowi urzędnicy są źle wynagradzania, stulają uszy i pracują za marne grosze. Oni udają, że pracują a inni udają, że płacą.
Avatar
Gość / 27 lipca 2010 o 23:57
Co tzn najoszczędniej? to zle czy dobrze?
Avatar
Zenio / 24 lipca 2010 o 17:52
Zarabia się w chełmie tak mało bo F I S H musi spłacić kredyty, które nabrała!!!
Avatar
Władek / 22 lipca 2010 o 12:42
W takim razie proponuję pracę w TESKO. Tam lżej i nie trzeba się na tylu sprawach znać!!!!!!!!! Do roboty
Avatar
pracownik / 19 lipca 2010 o 14:36
Najoszczędniej?? a na czym zaoszczędzić?? na pracownikach najlepiej. Zarobki na poziomie kasjerki z Tesco lub gorzej a wymagania ho ho ho. Znajomość ustaw, przepisów wykonawczych, regulaminów i wszystko to za 1600 brutto. Wstyd Pani Prezydent, WSTYD!!!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 1 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 0 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 18 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 76 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 7 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.